Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 10-06-2014 20:40

I to jest odp[SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 10-06-2014 21:01

To wcale nie glupi pomysl wyslac im taka propozycje ze dostajesz info np na maila ze inne ip sie loguje i czy zezwalasz, tak jest na platformie z grami steam, fajna opcja naprawde, widze gorka chcesz do 3000 zl z buxow dojsc bo z tego co pamietam, 500$ masz z ojoo na czysto jeszcze pro i jest fajna wyplata, ktora mozna umiejetnie obrocic

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 10-06-2014 21:06

Moj cel to dokladnie 3 do 4 tys zl dochodu. Pier praca i isc dalej. Mlm bux i draze hyip ale z mniejszym zainteresowaniem. Niezaleznosc od pracy i podroz bo ciagnie w cieple kraje i zwiedzanie[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 10-06-2014 21:42

Dobrze kminisz. Mozesz zainteresowac sie hyip tez dobry sposob na mnozenie kwitu, trzeba jednak podejmowac szybkie decyzje bo taki ponzi to i w ciagu 3 dni sie zescami, moze wejdz w opcje albo w forex powoli tam juz sie mozna dorobic jak wiesz co robic

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 11-06-2014 09:33

(10-06-2014 21:42)Xkr napisał(a):  moze wejdz w opcje albo w forex powoli tam juz sie mozna dorobic jak wiesz co robic

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


hossa, bessa na których wiele można zarobić, jak i wiele stracić


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 11-06-2014 10:53

Racja ale jak to sie mowi kto nie ryzykuje szampana nie pije

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - bartek_veron - 11-06-2014 19:49

witam
czy miał ktoś taki przypadek, że ubywa wam kasy? miałem taką sytuacje już kilka razy, np wchodzę na konto i mam 9,345$, odświeżam i mam 9,317$, sprawdzam dla pewności, czy to nie kasa za stratę reffa, ale nie, w tych sytuacjach nie traciłem poleconych, więc nie mogli mi zabierać za nich, jakieś pomysły? bo to już nie pierwszy raz się zdarzyło, zna ktoś przyczynę ???


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 11-06-2014 20:01

(11-06-2014 19:49)bartek_veron napisał(a):  witam
czy miał ktoś taki przypadek, że ubywa wam kasy? miałem taką sytuacje już kilka razy, np wchodzę na konto i mam 9,345$, odświeżam i mam 9,317$, sprawdzam dla pewności, czy to nie kasa za stratę reffa, ale nie, w tych sytuacjach nie traciłem poleconych, więc nie mogli mi zabierać za nich, jakieś pomysły? bo to już nie pierwszy raz się zdarzyło, zna ktoś przyczynę ???

stawiam na autopay
jeśli nie masz środków na rental balance, wtedy $ za autopay pobierane pieniądze są z main balance


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Halunek - 11-06-2014 20:31

tak apropo hyipow to nie lepiej najpierw zainwestowac caly hajs we wszystkie "zaufane" buxy?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 11-06-2014 20:37

Pisz jakie[SMILING FACE WITH SMILING EYES]tylko czyste linki

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka