Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - makingmoney - 09-04-2013 12:31

No innej opcji tam nie ma. Sam od zera, korzystając tylko z możliwości stronki, konta nie rozwiniesz (słabo płatne taski, brak systemu punktów wymiennych na kasę).
Inwestycja w konto Gold oraz 300 poleconych i można coś działać Smile


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - veron86 - 09-04-2013 17:16

zainwestuj 10$ i poczekaj z miesiac a zyski przyjda, albo klikaj codziennie po 0,05$ i czekaj wieki na wyplate, eh ale co wy chcecie od tego buxa? wolicie klikac w neo??? eh klikam w nim i klikam i mecze sie zeby dobic do tej upragnionej wyplaty, w neo nie oplaca sie kupowac reff bo marnie klikaja, wiec niewiem co ludzie sie czepili tak tego buxa, w tej chwili prawdopodobnie najlepszy bux na konto standard, eh wy to byscie chcieli pewnie taski za 10$, reklamy dodatkowe za 1$, eh zrozumcie ze zeby bux sie utrzymal to stawki nie moga byc kosmiczne, zreszta pokazcie mi 2 buxa ktory tyle daje co probux, ja tam jestem zadowolony, zainwestowalem 10$, zarobilem juz kolo 50$, w przyszlym tygodniu znow wyciagne kolo 10$, zajmuje mi to 2min dziennie i tyle roboty Smile zeby zarabiac wiecej 1 zasada mowi: ZAINWESTUJ Smile, nie inwestujesz i nie podejmujesz ryzyka to nie oceniaj buxa, bo na podstawowym klikaniu nigdy na samochod nie uzbieracie Smile pozdrawiam


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - makingmoney - 09-04-2013 17:51

@up
Niektórzy mają większe ambicje niż te 0,04$ dziennie Smile a Neobux daje większe możliwości dla takich "ambitnych" niż Probux.


Moim zdaniem śmieszne jest to, że ludzie zakładają konta na 10 buxach i klikają tam w reklamki po 3 grosiki. Lepiej iść do baru na zmywak, niż tracić zdrowie przed komputerem dla kilku złotych miesięcznie.


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - veron86 - 09-04-2013 18:11

najgorsze nie jest to ze klikaja w 20 buxow, a to ze nie zastanowia sie jakie to buxy i na tych 20 buxow ktore klika utrzyma sie max 5 do wyplaty


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - makingmoney - 10-04-2013 02:58

"Bo nowy to trzeba się rejestrować przecież! Dają na start 0,10$ i 0,02 za klik! Prawdziwy hit!" Big Grin


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 10-04-2013 12:53

Jakie macie srednie z refów w probuxie?
Mysle nad przeniesieniem sie z neo do probuxa, bo na neo przy 600 refach mam srednia ponizej 0,6...
W neo bez inwestycji w konto ultimate, 4 tys refow + przedluzenie kazdego na 8 meisiecy (najlepiej podczas promocji) to nawet nie ma co startowac... Moze w probuxie troche lepiej to wyglada. Wink

pozdrawiam


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - makingmoney - 11-04-2013 16:12

Ja na Probux, wchodzę raz dziennie, klikam 4 reklamy i wychodzę. Włączony mam autopay, nawet nie mam pojęcia jakie avg. Co tydzień kupuję 20 refów i tak w kółko Smile
Dojdę do 500 i będzie fajny dodatek do zarobków na Neo.


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - zxcvbnnm - 12-04-2013 16:16

(08-04-2013 18:38)veron86 napisał(a):  paypal ma teraz tymczasowe ograniczenia i mozna wyplacac w godzinach 0.00-12.00 ale czasu tego amerykanskiego Tongue mi sie ostatnio udalo wyplacic kolo 16.30-17.15 i doszlo odrazu

Od paru dni próbuje w tych godzinach ale ciągle nie aktywny mam cashout na PP Angry wiadomo coś do kiedy te ograniczenia będą?


RE: ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - veron86 - 12-04-2013 16:19

niewiadomo, ale wiadomo ze wciaz placi Wink hm mozna tez probowac wyplate na payze - chyba 0 prowizja albo minimalna, a pozniej z kims zaufanym sie wymienic pp na payza :>


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - veron86 - 15-04-2013 18:50

kolejne świeżutka wypłataaaaaa Tongue jak widać na PP dalej płaci Smile

[Obrazek: probux4.jpg]