Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - tidid - 10-05-2014 10:30

@Halunek bo musisz miec ponad 5$ na koncie, zabiera prowizje


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 10-05-2014 18:02

@sbgorka
Autopay wylacz jesli rr masz > 60 dni

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 10-05-2014 18:15

@xkr teraz wiekszosc mam na 30 dni wiec nie wiem czy wylanczac bo mi.szybko zejdaUndecided

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 10-05-2014 22:34

(10-05-2014 09:35)Halunek napisał(a):  chcialem dodać 5$ z PP ale kazało mi powiazac PP z karta debetowa? nie mam jej, co robic?

możesz dodać do paypal kartę co masz do bankomatu o ile ma ona opcję płatności internetowych
z konta bankowego wtedy pobierze ci 6,50 podczas weryfikacji, a te pieniądze pobrane z konta trafią na paypal po weryfikacji
bez dodanej karty nie wpłacisz (chyba) na probux
albo też masz tylko 5$ na paypal i chcąc wpłacić na probux to masz za mało i stąd daje ci opcję zapłaty kartą
na probux by wpłacić do kwoty musisz doliczać 6% prowizji, więc chcąc wpłacić 5 to na paypal musisz mieć 5.30$

(10-05-2014 09:09)sbgorka napisał(a):  @xardas, dobilem do 700 rr. Jaka strategie teraz stosowac? Przedluzac na 60 dni i co.7 nowych rr? Wylaczyc juz autopaya?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

przedłużaj na minimum 60 dni rr, gdy będziesz miał rr powyżej 60 wyłącz autopay, bo gdy masz mniej jak 60 dni to autopay miej włączony

jak po przedłużaniu rr zostanie ci co tydzień na zakup rr to kupuj co tydzień, jak będzie to np co 8-9 dni to co tyle kupuj
będziesz widział jaki jest stan twoich finansów i na co możesz sobie pozwolić


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - tidid - 11-05-2014 01:09

Ma ktoś już pasywny dochód? Albo czy wyplacal ktoś już większe sumy?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 11-05-2014 06:36

(11-05-2014 01:09)tidid napisał(a):  Ma ktoś już pasywny dochód? Albo czy wyplacal ktoś już większe sumy?

ja już zarabiam bo wkład odzyskany Smile
co do zarabiania większych sum to na razie idą jeszcze wydatki na zakup rr i przedłużanie rr a na wypłatę to się tam zbiera przy okazji tych rzeczy


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - tidid - 11-05-2014 10:46

Mam nadzieję, że nie będzie tak jak z ojooo. Zainwestowałem tam 140$ i chyba mogę pomarzyć o odzyskaniu. W probux wpłaciłem już 40$ na zakup 200 RR. Teraz planuję doinwestować na GOLDEN i zobaczymy jak to będzie. Na obecną chwilę (130RR) średnia klików wychodzi ponad 1.7 Smile tak więc przy koncie GOLDEN i 200 RR byłoby 340 klików co daje 3.4$/dzień (110$/miesiąc) tak więc starczy na przedłużenie RR oraz zakup nowych i wypłatę. Oby to wypaliło, a nie tak jak z ojooo okazało się tylko planami


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 11-05-2014 12:30

(11-05-2014 10:46)tidid napisał(a):  Mam nadzieję, że nie będzie tak jak z ojooo. Zainwestowałem tam 140$ i chyba mogę pomarzyć o odzyskaniu. W probux wpłaciłem już 40$ na zakup 200 RR. Teraz planuję doinwestować na GOLDEN i zobaczymy jak to będzie. Na obecną chwilę (130RR) średnia klików wychodzi ponad 1.7 Smile tak więc przy koncie GOLDEN i 200 RR byłoby 340 klików co daje 3.4$/dzień (110$/miesiąc) tak więc starczy na przedłużenie RR oraz zakup nowych i wypłatę. Oby to wypaliło, a nie tak jak z ojooo okazało się tylko planami

Na golden ilosc klikniec spadnie, tutaj sie nie ludz ze bedziesz mial jak na standard
na twoim miejscu kupujac golden zabezpieczylbym sobie jeszcze na paczke 100 rr ze swoich, a potem z tego co wypracuja kupowac rr, przedluzac i wyplacac
Ja przy inwestycji 120$ zwiekszylem ilosc rr 7 razy, odzyskalem wklad w 3 miesiace, przedluzam na spokojnie rr, kupuje nowych i sie tam zawsze cos na wyplate uzbiera :-)


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 13-05-2014 21:05

tamtaratam Smile
od dzisiaj 1300 rr pracuje dla mnie, jeszcze 7 tygodni i będzie 2 k rr Smile

coraz większe dzienne zarobki i przy przedłużaniu na 90 dni rr, odkładaniu by wypłacić stać mnie co niektórych rr których chcę lub muszę przedłużyć jednorazowo na 120 dni
przez tą promocję na przedłużanie rr wydałem więcej $ z main balance ale w danej kwocie mam więcej przedłużonych rr jak przy przedłużaniu bez promocji a w dłuższym okresie czasu da mi to profity w większych kwotach na main balance z powodu nie wydawania na przedłużanie przez dłuższy czas większego grona rr Smile


Odp: RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Stalmer - 13-05-2014 21:11

(13-05-2014 21:05)xardas1020 napisał(a):  tamtaratam Smile
od dzisiaj 1300 rr pracuje dla mnie, jeszcze 7 tygodni i będzie 2 k rr Smile

coraz większe dzienne zarobki i przy przedłużaniu na 90 dni rr, odkładaniu by wypłacić stać mnie co niektórych rr których chcę lub muszę przedłużyć jednorazowo na 120 dni
przez tą promocję na przedłużanie rr wydałem więcej $ z main balance ale w danej kwocie mam więcej przedłużonych rr jak przy przedłużaniu bez promocji a w dłuższym okresie czasu da mi to profity w większych kwotach na main balance z powodu nie wydawania na przedłużanie przez dłuższy czas większego grona rr Smile
Gratulacje Big Grin
Ja jutro będe miał 1900 RR impreza

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2