Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 25-04-2014 21:20

(25-04-2014 19:41)Halunek napisał(a):  xardas ile masz ref i ile zysku? ja dzis kupiłem pierwszych RR na goldenie, zobaczymy jak to bedzie ;d

u mnie już 1000 rr
dziennie klikają od 1270 (12,70$) do 1400 ( 14$) nawet Smile

zostawiam sobie z tego 4-5 $ na main balance, reszta idzie na rental balance na autopay, wszystkich rr których muszę przedłużać, przedłużam na minimum 60 dni i jest na zakup kolejnej paczki co tydzień


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 25-04-2014 22:53

Jesli dojdziesz do 2000 RR i nadal beda takie naliczenia to rowniez przechodze na golden. Smile
Poki co moge powiedziec, ze na standardzie ROI nadal utrzymuje sie na poziomie 25% miesiecznie.

pozdrawiam Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 26-04-2014 07:34

(25-04-2014 22:53)Workis napisał(a):  Jesli dojdziesz do 2000 RR i nadal beda takie naliczenia to rowniez przechodze na golden. Smile
Poki co moge powiedziec, ze na standardzie ROI nadal utrzymuje sie na poziomie 25% miesiecznie.

pozdrawiam Smile

to co ty masz w miesiąc to ja przy przelewach na rental balance mam w 3 dni na czysto Smile
ja wolę zarabiać konkretne $ a ty jak widzę wolisz zadowolić się wdowim groszem Tongue
moim zdaniem nie ma co czekać z przejściem na golden, tylko jak masz $ na inwestycję to zainwestować
w ojoo jak widzę zainwestowałeś całą masę $ i się nie cykasz chodź parodia z wypłatami a tutaj masz instant i nie rozumiem dlaczego cykasz się z przejściem na golden


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mateusz4699 - 26-04-2014 08:05

również polecam golden ostatnio kupiłem i jestem zadowolony z rr znaczna różnica niż na standard .


Odp: RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 26-04-2014 08:23

(26-04-2014 07:34)xardas1020 napisał(a):  
(25-04-2014 22:53)Workis napisał(a):  Jesli dojdziesz do 2000 RR i nadal beda takie naliczenia to rowniez przechodze na golden. Smile
Poki co moge powiedziec, ze na standardzie ROI nadal utrzymuje sie na poziomie 25% miesiecznie.

pozdrawiam Smile

to co ty masz w miesiąc to ja przy przelewach na rental balance mam w 3 dni na czysto Smile
ja wolę zarabiać konkretne $ a ty jak widzę wolisz zadowolić się wdowim groszem Tongue
moim zdaniem nie ma co czekać z przejściem na golden, tylko jak masz $ na inwestycję to zainwestować
w ojoo jak widzę zainwestowałeś całą masę $ i się nie cykasz chodź parodia z wypłatami a tutaj masz instant i nie rozumiem dlaczego cykasz się z przejściem na golden

Nie ma zabawy bez ryzyka:-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 26-04-2014 15:25

@xardas1020,
zarabiam rowniez, a w zasadzie przedewszystkich na innych buxach. Ja zadawalam sie $, ktore widze na PayPalu albo złotówkami na koncie bankowym, jak ktos mi pokazuje cyferki na buxach to nadal sa tylko cyferki na buxach, nie masz tych pieniedzy ani na koncie w banku ani na PayPalu/Payzie, bo poki co jestes x dolarów w plecy ktore wplaciles na poczatku jesli sie nie myle. Smile
Do tej pory nikt na probuxie tutaj na zarabiam.com sie zarobkami nie chwalil, jestes 1sza osoba, ktora ma szanse pokazac tutaj dowody zarobku, wiec na nie czekamy z niecierpliwoscia. Wink
Mysle, ze jak pojawi sie dowod, ze rzeczywiscie z probuxa mozna zarobic - to wtedy nie tylko ja wejde z inwestycja. Wink

W Ojooo zainwestowalem 39$ na premium i pozniej kilka $ jak mi braklo na premium+ raz jesli dobrze pamitam. Po pol roku kolejne 60$, zeby moc wyplacac na PP (poprzednie inwestycje byly przez Payze i przez to mi przyblokwali wyplaty na PP jak sie zmienili zasady), a wyplacilem kolo 1000$, ktore mialem faktycznie na koncie PP. Smile

Na Ojooo akurat sie troche boje o wyplaty, aktualnie mam na koncie caly czas 300$ pomimo maksymalnej reinwestycji w RR, daze jak najszybciej do rocznego VIPa, zeby jesli mieliby sie zwinac to wyplacic jeszcze jakies pieniazki. Wink
Tutaj na probuxie boje sie nie tyle co tego, ze nie dostane wyplaty na konto, bo sa instant, boje sie po prostu tego jak wyglada srednia AVG przy duzej ilosci RR. Poki co z tego co piszesz wyglada to kolorowo, po prostu wierzyc mi sie nie chce, ze tak latwo jest i pozniej, bo by bylo za pieknie. Smile


A fakt faktem, nie ma ryzyka - nie ma zabawy. Miesiecznie inwestuje 100-200$ w roznego rodzaju buxy, przyjdzie i czas na probuxa niedlugo pewnie. Smile
pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 26-04-2014 16:06

W jakie buxy inwestujesz?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 26-04-2014 20:58

Ostatnio wrzucalem w Yougetprofit stówke. Ogolnie preferuje inwestowanie po prostu w reklame, bo DR to staly dochod niezalezny od serwisu, z RR jak wiadomo roznie bywa. Ostatnio skupilem sie na tym co mam w sygnaturze - clik4freakz, goldenclix, scarlet clicks, 88bux, z czego jesli chodzi o RR to mysle zeby cos w tego 2giego wrzucic. Smile

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 26-04-2014 21:52

(26-04-2014 15:25)Workis napisał(a):  @xardas1020,
zarabiam rowniez, a w zasadzie przedewszystkich na innych buxach. Ja zadawalam sie $, ktore widze na PayPalu albo złotówkami na koncie bankowym, jak ktos mi pokazuje cyferki na buxach to nadal sa tylko cyferki na buxach, nie masz tych pieniedzy ani na koncie w banku ani na PayPalu/Payzie, bo poki co jestes x dolarów w plecy ktore wplaciles na poczatku jesli sie nie myle. Smile
Do tej pory nikt na probuxie tutaj na zarabiam.com sie zarobkami nie chwalil, jestes 1sza osoba, ktora ma szanse pokazac tutaj dowody zarobku, wiec na nie czekamy z niecierpliwoscia. Wink
Mysle, ze jak pojawi sie dowod, ze rzeczywiscie z probuxa mozna zarobic - to wtedy nie tylko ja wejde z inwestycja. Wink

W Ojooo zainwestowalem 39$ na premium i pozniej kilka $ jak mi braklo na premium+ raz jesli dobrze pamitam. Po pol roku kolejne 60$, zeby moc wyplacac na PP (poprzednie inwestycje byly przez Payze i przez to mi przyblokwali wyplaty na PP jak sie zmienili zasady), a wyplacilem kolo 1000$, ktore mialem faktycznie na koncie PP. Smile

Na Ojooo akurat sie troche boje o wyplaty, aktualnie mam na koncie caly czas 300$ pomimo maksymalnej reinwestycji w RR, daze jak najszybciej do rocznego VIPa, zeby jesli mieliby sie zwinac to wyplacic jeszcze jakies pieniazki. Wink
Tutaj na probuxie boje sie nie tyle co tego, ze nie dostane wyplaty na konto, bo sa instant, boje sie po prostu tego jak wyglada srednia AVG przy duzej ilosci RR. Poki co z tego co piszesz wyglada to kolorowo, po prostu wierzyc mi sie nie chce, ze tak latwo jest i pozniej, bo by bylo za pieknie. Smile


A fakt faktem, nie ma ryzyka - nie ma zabawy. Miesiecznie inwestuje 100-200$ w roznego rodzaju buxy, przyjdzie i czas na probuxa niedlugo pewnie. Smile
pozdrawiam

niestety Workis mylisz się bo nie jestem nic w plecy
na chwilę obecną z probux wypłaciłem to co wpłaciłem więc jestem na 0 i dowodów wypłat nie zamieszczam bo odzyskiwanie wkładu to nie jest zarobek i myślę, że się tutaj zgodzisz ze mną w tej kwestii Smile
dodatkowo mam już 1000 rr którzy według ciebie są aktywni i ich statystyki wyglądają kolorowo, a według mnie ich aktywność nie jest aż taka happy bo 30-ści parę % z posiadanych rr którzy są aktywni według mnie to robią minimum a nie ma w tym żadnych rewelacji
gdyby ich aktywność wynosiła 50-60% wtedy zgodziłbym się z tobą, że wygląd statystyk jest kolorowy
najbliższa wypłata z probux będzie już moim zarobkiem i od tej wypłaty będę zamieszczał dowody na forum Smile

popatrz na samo forum probuxa = każdy co zainwestował w golden czy ultimate sobie chwali
jest dużo reklam więc są reklamodawcy, progrid, oferty więc probux ma kilka źródeł napływu do nich $ i zarabia właściciel i ludzie Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Artiis - 26-04-2014 23:28

Ja mam 900 RR, tysiaka będę mieć za 1,5 dnia.

Dążę do 1500 RR i z taką liczbą RR będę mógł bez żadnych przeszkód wypłacać sobie 200$ co miesiąc. Co jest kwotą, dużą patrząc na wkład "czasowy". Na forum (probux) są setki dowodów wypłat, wystarczy wejść tylko w odpowiedni dział Smile.