Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 09-04-2014 22:10

@xardas1020,
aktualnie mi sie zwraca ~25%(troche ponad) miesiecznie inwestycji 40$, czyli miesiecznie wychodzi na czysto 10$ + wlasne kliki + kliki DR.
Nie jest to duzo, ale jesli wezmiesz pod uwage fakt, ze lacznie z wlasnymi klikami jest to 15$ miesiecznie na czysto to jak na buxa - nie jest zle, mozna spokojnie wyklikac w ciagu godziny 20-30 buxow. Gdyby taka srednia sie utrzymywala na kazdym byloby na prawde fajnie.
Ja np. bardzo chetnie zainwestuje w golden jak juz swoj zwrot zrobie na standardzie, bo po prostu nie ufam probuxowi - za duzo sie nasluchalem o banach za free.
Wg mnie strategia na kazdy bux to zapewnic sobei oplacalnosc upgrade'a z klikow wlasnych poleconych a wynajmowanych traktowac jako dodatek, bo jest on bardzo watpliwy.

pozdrawiam Wink


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Halunek - 09-04-2014 22:24

jaki mozna miec zysk na goldenie z 2k refow? i o co chodzi z tymi banami za free? ;d


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 09-04-2014 23:04

(09-04-2014 22:10)Workis napisał(a):  @xardas1020,
aktualnie mi sie zwraca ~25%(troche ponad) miesiecznie inwestycji 40$, czyli miesiecznie wychodzi na czysto 10$ + wlasne kliki + kliki DR.
Nie jest to duzo, ale jesli wezmiesz pod uwage fakt, ze lacznie z wlasnymi klikami jest to 15$ miesiecznie na czysto to jak na buxa - nie jest zle, mozna spokojnie wyklikac w ciagu godziny 20-30 buxow. Gdyby taka srednia sie utrzymywala na kazdym byloby na prawde fajnie.
Ja np. bardzo chetnie zainwestuje w golden jak juz swoj zwrot zrobie na standardzie, bo po prostu nie ufam probuxowi - za duzo sie nasluchalem o banach za free.
Wg mnie strategia na kazdy bux to zapewnic sobei oplacalnosc upgrade'a z klikow wlasnych poleconych a wynajmowanych traktowac jako dodatek, bo jest on bardzo watpliwy.

pozdrawiam Wink


ile miesięcy już zbierasz na golden i ile jeszcze ci zejdzie by uzbierać na tym standardzie hmm ?
gdybyś zainwestował przez ten czas co się zatrzymałeś już byś odzyskał a tak masz figę z makiem bo na standard nim uzbierasz zejdzie jeszcze bardzo długo, nie zarabiasz takie to wszystko ni w pi.de ni w oko

ja już odzyskałem to co włożyłem ( w 3 miesiące) i teraz każda wypłata to wyjście na plus, jak padnie to nie zarobię ani nie stracę

a ty tuptasz w miejscu, nie idziesz do przodu tylko ....

o banach za free pierwsze słyszę, bany za free o których słyszałem to same niewiniątką korzystające z botów do klikania i każda osoba wobec której podejrzewają używanie bota ma teraz kod do wpisania by zaliczało klik w reklamę


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 10-04-2014 00:34

Prawda tez 1 slysze o banach za free, pozatym wydaje mi sie ze probux jest juz lepsza opcja niz ojoo, jesli na standardzie w miare idzie to czemu by nie zainwestowac? Pozatym ojoo wiem ze ludzi juz irytuje ci z 2k rr musza doplacac do interesu bo im na premium+ nie starcza, ale sa tez tacy ktorzy maja po 30$ dziennie i robia jeszcze kwit. Dobrze prawisz xardas nie ma sie co bawic w standard jesli ktos posiada troche $ na inwestycje, jestem ciekaw jak to wyglada przy wiekszej liczbie rr

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - tidid - 10-04-2014 06:09

No ja zainwestowalem 150$ w ojooo i to byl blad... bo musze jeszcze doplacac do interesu. Mam nadzieje ze chociaz okolo 100$ uda mi sie wyplacic i zainwestuje to w probuxa Wink


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 10-04-2014 06:58

(10-04-2014 06:09)tidid napisał(a):  100$ uda mi sie wyplacic i zainwestuje to w probuxa Wink

moim zdaniem jak już zainwestować to 110 lub 120 by mieć na golden na zakup 150-200 rr a potem z zarobków robić obrót na zakup nowych rr, przedłużanie, autopay no i wypłaty


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - tidid - 10-04-2014 07:21

Tak tak, doloze ze do tych 100$


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 10-04-2014 07:24

Xardas jaki AVG masz? Bez wymiany refow

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 10-04-2014 07:41

(10-04-2014 07:24)sbgorka napisał(a):  Xardas jaki AVG masz? Bez wymiany refow

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

przy 700 rr skacze mi od 1,55 do 1,80
wymianę rr też mam tylko, że darmową Big Grin bo co 14 dni automatycznie wymienia tych nierobów TongueBig Grin


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 10-04-2014 08:47

Wczoraj AVG SPADLO MI DO 1,3Undecided

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka