Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Bloodi - 20-03-2014 16:52

Póki co mam tam 2$, 3 reffy, opinie niby ma dobre ale zdarzało się w przeszłości że mieli problemy z wypłacaniem. Jak dozbieram minimum to napisze jak poszło z wypłatą.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 21-03-2014 14:46

(20-03-2014 16:52)Bloodi napisał(a):  zdarzało się w przeszłości że mieli problemy z wypłacaniem. Jak dozbieram minimum to napisze jak poszło z wypłatą.

nie ma żadnych problemów od dawien dawna z wypłatami
jedyny problem mają wszyscy z niezweryfikowanym paypal bo z takiego konta ani nie wpłacą na rentalbalance, ani nie wypłacą z main balance


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 23-03-2014 20:53

Ma ktos jakas statystyke ile nalicza za paczke refow ( kazdy przyklad mnie interesuje)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 24-03-2014 13:30

W 40 dni z 2 paczek refów (2 x 100, druga setka kupiona tydzien po pierwszej) mam troche ponad 14$, czyli +- 35% ROI. Nie wyplacalem jeszcze po inwestycji, wiec nie wiem jak z AVG bedzie po wyplacie, bo slyszalem ze moze spasc. Ktos ma jakies informacje? Bac sie wyplacac czy sie nie bac? Wink

pozdrawiam


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 24-03-2014 16:37

Tez mnie kiedys doszly sluchy ze jak sie wyplaci w pro jakies $ to avg spada, wydaje mi sie ze to nieprawda a ludziom ktorym sie tak stalo byl to zwyczajny zbieg okolicznosci. A no i krazy taka zaleznosc ze najlepiej wyplacac ponizej 3$. Ja bym na twoim miejscu wyplacil i sprawdzil mity Najlepsze jest to ze w probuxie majac ponizej <100 rr mialem wiekszy zarobek niz w neobuxie gdzie mialem ich 3 razy tyle

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 24-03-2014 16:47

Ponizej 3$ sie nie da, minimum to 5$.

W neobuxie ciezko zarobic na RR.
No wlasnie boje sie testowac poki mi sie cala inwestycja nie zwrocila. Wink

pozdrawiam


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 24-03-2014 17:03

W takim razie zaczekaj na pelny zwrot ale wydaje mi sie ze nie bylo by powodu zeby spadla btw Workis masz moze chwile wymienic kilka zdan na pw lub gg?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - ingro85 - 24-03-2014 17:21

ja ostatnio 11marca wypłacałem 20$ z probuxsa i spadku nieodczułem takiego fakt spadło mi na jeden dzień z avg 1,20 na 0,80 avg ale byl to jedno dniowy spadek potem wróciło do 1,20 a 1,40 avg przy goldzie


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 24-03-2014 21:38

@Xkr,
pisz na PW, gg nie posiadam. Wink

@ingro85,
a byly wczesniej takie spadki? U mnie oczywiscie AVG sie waha, ale wahania na prawde nie sa zbyt wielkie. Przy 200 RR w zasadzie tylko 2 razy spadlo pozniej 300 klikniec czyli 1,5 AVG i to o jakies 2 czy 4 klikniecia. Maksymalnie mialem 385 czyli AVG na poziomie ~1,92.
A, i powiedz mi jeszcze jak mozesz czy to 20$ to jest duzo w stosunku do Twojej inwestycji (powiedzmy procentowo).

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 24-03-2014 22:45

(24-03-2014 13:30)Workis napisał(a):  wiec nie wiem jak z AVG bedzie po wyplacie, bo slyszalem ze moze spasc. Ktos ma jakies informacje? Bac sie wyplacac czy sie nie bac? Wink

pozdrawiam

poczytaj forum polskie na samym probux
ludzie tam piszą jak wygląda ich AVG po wypłacie, z resztą na logikę biorąc ci co mają maxymalnie rr to po to by zarabiać, gdyby avg leciało na łeb i szyję to by nie zarabiali logiczne przecież

ta bujda ze spadkiem avg po większej czy w ogóle wypłacie to tak samo jak z tym, że lord somersbee wymyślił taniec beka