Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - ingro85 - 11-03-2014 18:34

bo dzis dodali dwa nowe serwery i okazuje sie ze jeden serwer nie trapi i wiarze znika kasa albo samo zakup RR robi admin na forum pisał ze szukaja błędu w szyfrowaniu i że niemaja sie ludzie obawiać jak naprawia wszystkim kase zwróca


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Yogii - 11-03-2014 18:37

(11-03-2014 18:17)xardas1020 napisał(a):  Co do diabła dzieje się z tym buxem ?
Strona działa ale ją nie mogę się zalogowac na swoje konto
Plikami longin, strona się ląduje iwraca do strony logowania

mam to samo


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 11-03-2014 18:39

(11-03-2014 18:34)ingro85 napisał(a):  bo dzis dodali dwa nowe serwery i okazuje sie ze jeden serwer nie trapi i wiarze znika kasa albo samo zakup RR robi admin na forum pisał ze szukaja błędu w szyfrowaniu i że niemaja sie ludzie obawiać jak naprawia wszystkim kase zwróca
Mnie nic nie znikło wszystko było ok jak po 16 wchodziłem a po 2 godzinach w ogóle nie loguje mnie na moje konto
Ktoś jeszcze tak ma że go nie loguje


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 12-03-2014 16:01

czy działa dzisiaj komuś bux poza stroną główną ?
dla mnie ta cała sytuacja od kilku dni jest już na prawdę bardzo irytująca
zmiana serwera/ów nie przyniosła nic dobrego a wręcz w moim przypadku same straty
cóż z tego, że przedłużyli poleconych o 1 dzień jak ja od kilku nie mogę klikać reklam więc mam 0 zarobku z moich rr i nie wiadomo czy to w jakikolwiek sposób zostanie zrekompensowane czy też wyrównane


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - adampl - 12-03-2014 16:34

W tej chwili wszystko u mnie już działa, o 7 jeszcze zdążyłem wszystkie reklamy wyklikać, a o 9 już nic nie działało. Z tego co widać to zrobili kilka nowych zabezpieczeń przed atakami DDOS.
Xardas chyba masz naprawdę dużego pecha, bo ja jakoś codziennie wszystkie reklamy wyklikuję i codziennie mi nalicza kliknięcia poleconych, odczułem spadek kliknięć, ale nie mam tak że wcale mi kliknięć nie zalicza. Pisz do supportu, w eightclixie jak mieli problemy to raz dostałem 10$ rekompensaty a kilka dni później znowu były problemy od razu napisałem kolejną wiadomość i dali mi 5$ rekompensaty

Edit:
Aktualnie już nie działa, niby wykonują małe konserwacje, które nie zajmą dłużej jak kilka minut


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 12-03-2014 20:56

Dajcie znac ale szczerze czy probux dziala czy nie? przymierzalem sie do niego zeby rozlozyc kase z ojooo ale widze coraz wiecej negatywnych opini:/


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 12-03-2014 23:36

(12-03-2014 16:34)adampl napisał(a):  Xardas chyba masz naprawdę dużego pecha, bo ja jakoś codziennie wszystkie reklamy wyklikuję

no nie mam pecha bo takich osób które jak ja są przy pc, wchodzą i bux nie działa było kilkanaście tysięcy z wiadomości od support samego buxa



p.s dzisiaj pierwszy dzień od kilku kiedy teraz wyklikałem reklamy więc jutro w końcu naliczenie z poleconych uffff


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - adampl - 14-03-2014 10:53

W końcu problemy zniknęły, klikalność wróciła do normy. Muszę do probuxa napisać kto pokryje straty, bo przedłużenie ważności poleconych to trochę mało.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 14-03-2014 11:48

u mnie dziala normalnieSmile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - dwager - 15-03-2014 20:28

http://www.probux.com/?r=dwager ZAPRASZAM