Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 13-09-2014 17:54

Juz kiedys bylo zamkniete i ruszylo, pewnie watki czyszczaSmile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - woojohn - 14-09-2014 11:05

(13-09-2014 13:02)Workis napisał(a):  Mialo byc wczoraj. Wink
Siedze w buxach od prawie 2 lat i wiem jedno - jesli program zaczyna sie sypac, blokuje nagle wszystkie procesory, wprowadza ograniczenia czasowe/ilosciowe na wyplaty - nigdy sie nie podniesie. Raz sie neobux podniosl jak mu PayPal zamrozil srodki (tak jak na PTCS) - i ten jeden raz wystarczy w swiecie buxow. Wink

pozdrawiam

Sorry za offtop, ale wspomniałeś o neobuxie.. dobrze rozumiem, że tam też nie ma sensu inwestować? Czy po prostu chodziło Ci o probuxa? (pomyłka?)


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mks22 - 14-09-2014 11:52

Raczej chodziło o to, że Neobux jest wyjątkowym buxem, który przetrwał zamrożenie środków ze strony PayPal, natomiast w przypadku innych buxów pewnie się to już nie powtórzy.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 14-09-2014 13:03

@pepe67,
jasne ze jeszcze sa, malo ale sa. Wink Ostatnio fakt, ze buxy padaja strasznie, nie ma czym sie zawiesic.
Ale osobiscie bym polecal : Scarlet-Clicks (placi od 5 lat), Paidverts (zapowiada sie dobrze), Yougetprofit (maly zysk - ale stabilny i placi), Clixsense, Neobux, Goldenclix. Niczemu innemu aktualnie nie ufam.

@woojohn,
nie do konca dobrze zrozumiales, ale to, ze nie ma sensu inwestowac na neobux to fakt. Chyba, ze masz ~7k $ na inwestycje w Ultimate, 4000 RR i przedluzenie ich na 240 dni - wtedy jest mozliwe odzyskanie wkladu i pare procent zysku w ciagu tych wlasnie 8 miesiecy - w praktyce wymusza do reinwestycje tej kwoty i pogodzenie sie, ze zarobi sie kolo kilkuset (mniejszych kilkuset) dolarow w skali roku przy zaryzykowaniu kilku tysiecy dolarow i ich zamrozeniu.

@Mks22,
dokladnie. Smile

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mostow - 14-09-2014 13:32

A jak z btccircle? Płaci? Mam tam około 15$ i nie wiem czy dalej klikać.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - bastek8809 - 18-09-2014 11:12

Jak chciałem wypłacić kase z probux to wyskoczył mi taki napis: "The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00, 06:00, 12:00, or 18:00 server time."

Próbowalem tez o 12:00 wyplacic, ale nic z tego. W zwiazku z tym mam rozumieć ze są nie wyplacalni?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mostow - 18-09-2014 11:16

Tak. Już nie wypłacają. Niestety. Z tefbackbank też wycofali i dodali do działu scam.

Tak. Już nie wypłacają. Niestety. Z refbackbank też wycofali i dodali do działu scam.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - szarydg - 20-09-2014 13:14

Witam jak teraz wygląda sytuacja z probuxem? Chciałem zainwestować trochę grosza i teraz nie wiem co robić?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Owl_ - 20-09-2014 13:24

Zacznij od czytania postów Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - szarydg - 20-09-2014 13:28

Z postów z przed kilku dni nie wynika czy sytuacja w nich opisana trwa do dzisiaj czy coś się jednak zmieniło....