Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Firecash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Pomoc Firecash (/Temat-Pomoc-Firecash-63884)

Strony: 1 2


Pomoc Firecash - djram - 26-01-2013 12:26

Witam wszystkich kurde.

Czy możecie mi wyjaśnić czemu tak jest ze w ogolę nic nie zarabiam ? Średnio mam 40-50 wyświetleń bloga dziennie, łącznie odwiedzin 1600 prawie . A mam dop 3 pobrania dzięki blogowi, jak jest u was jaka macie dzienna liczbę odsłon ?


RE: Pomoc Firecash - Nicktim - 26-01-2013 12:29

To może zależeć od wielu czynników np.: nisza jest słaba, bądź wypalona, za słabo promujesz bloga, filmy. Tak na marginesie to masz dział FireCash i tam wystawiaj tego typu tematy.


RE: Pomoc Firecash - Ty27mek - 26-01-2013 12:31

Moim zdaniem raczej kwestia niszy. Jeżeli ma te 40-50 wejść, a nisza jest super, to powinien mieć więcej pobrań. Tak czy siak postaraj się jeszcze bardziej wypromować ten blog, aby ilość dziennych wejść wzrosła dwu, trzykrotnie i wtedy zobacz jak to odzwierciedla się w pobraniach Smile


RE: Pomoc Firecash - MartinS - 26-01-2013 13:53

Przecież 40-50 wejść dziennie to jest nic.. Ja na blogu mam prawie 1000 UU a i tak zdarzają się dni, gdzie nikt nie pobiera i poleceni mnie utrzymują.


RE: Pomoc Firecash - steel123 - 26-01-2013 14:00

A ile masz filmów na youtube? Smile


RE: Pomoc Firecash - surfer0700 - 26-01-2013 14:04

Wydaje mi się, że Twoje nisze są oklepane stąd taki mizerny efekt. . .
40-50 wyświetleń - to są unikaty czy zwykłe wejścia?


RE: Pomoc Firecash - MartinS - 26-01-2013 14:22

Jeśli bierzesz statystyki z bloggera, z pozycji 'Wyświetlenia' to możesz liczyć się z tym, że tak naprawdę tych unikalnych wejść jest połowę mniej. Oczywiście jeśli wyłączyłeś zaliczanie Twoich wejść na stronę.


RE: Pomoc Firecash - djram - 26-01-2013 20:47

wyłączyłem zliczanie moich odwiedzin, wyświetlenia są z Google stronę pozycjonuje iaktuaizuje na bieżąco , nie rozumiem słowa oklepane nisze, skoro ludzie szukają czegoś i trafiają na moja stronę to nisza jest aktualna, tak wg mnie to działa


RE: Pomoc Firecash - Nicktim - 26-01-2013 21:03

(26-01-2013 20:47)djram napisał(a):  wyłączyłem zliczanie moich odwiedzin, wyświetlenia są z Google stronę pozycjonuje iaktuaizuje na bieżąco , nie rozumiem słowa oklepane nisze, skoro ludzie szukają czegoś i trafiają na moja stronę to nisza jest aktualna, tak wg mnie to działa

Tak, tylko na efekty możesz czekać długo. Szuka się bardziej nisz, które są na topie.


RE: Pomoc Firecash - Kamilov - 31-01-2013 07:26

Jeśli chodzi o mnie to jest podobnie.
40 unikalnych dziennie, łącznie 1K+ a pobrań dopiero 6.
Myślę, że ludzie po ujrzeniu ankiety myślą "omg survey no fuck" i wychodzą. Bynajmniej tak to działa w moim przekonaniu.