Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! (/Temat-ShareBay-net-Pochwalcie-sie-Zarobkami-63874)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Karczu - 22-03-2013 18:11

Hard? To nie jest jeszcze najwyższe pobranie z Francji... Wink

Natomiast przed momentem wpadło za 17$ z UK, w dodatku bez premium... Z premium byłoby +30% i to również nie jest najwyższa dla UK Smile


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Predator - 31-03-2013 00:30

Angielscy przyjaciele atakują hehe Big Grin


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Karczu - 02-04-2013 23:25

U mnie 2 lepsze z autopilota:
[Obrazek: dm-5GHF.png]
[Obrazek: dm-KA2Q.png]

+ kolega zaatakował Francję (tylko to pobranie z samej góry miał z Premium, niestety nie najwyższe z Francji, ale i tak bardzo cieszy Wink):
[Obrazek: dm-PKNV.png]
+ dziś dostał kolejne za 15.60, wciąż nie najwyższe Sad


Odp: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - miniek9090 - 02-04-2013 23:26

co to jest autopilot?

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Dennisek78 - 02-04-2013 23:36

że nic nie robi a wpada Big Grin


Odp: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - miniek9090 - 02-04-2013 23:45

to mozliwe?? Jerk

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - m4rcin93 - 02-04-2013 23:52

Autopilot czyli pracujesz przez parę dni, a potem nic nie robisz i czekasz na kasę.


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Karczu - 02-04-2013 23:57

Dokładnie Smile

Praca wykonana raz, która później bez żadnego wkładu sama przynosi zyski. To mi zajęło akurat ok. pół godzinki na wykonanie jednego bloga pod jedną niszę, w dodatku na blogspocie na tym podstawowym białym szablonie (zrobione w celach czysto dydaktycznych dla mnie, bowiem często pomagam Użytkownikom ze stronami, a blogspota daaawno nie obsługiwałem i chciałem sobie odświeżyć co nieco w pamięci). A skoro już miałem bloga, to dodałem do Googli i zalinkowałem w może 3-4 miejscach, a później zapomniałem o temacie.

@edit: no i wpadło kolejne z tej niszy, z jakiegoś dziwnego kraju:
[Obrazek: dm-QENH.png]
...ale tą stawką to nie ma co się chwalić, chociaż jak patrzę na nazwę kraju, to można się cieszyć, że w ogóle coś było Big Grin


Odp: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - miniek9090 - 03-04-2013 00:19

czyli krotko mowiac autopilot to w szczegolnosci walenie w seo?

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! - Karczu - 03-04-2013 00:22

Niekoniecznie walenie w SEO, ale tak - traffic z Googli to główna z przyczyn zarobku na autopilocie Smile Estetycznie dopracować stronę, zadbać o odpowiednie tagi/słowa kluczowe, treść najlepiej unikalna + linki zwrotne. Jeśli Google Cię dobrze potraktuje i jakiś popyt na tą niszę jest, to leady powinny wpadać.

Ale niekoniecznie autopilot musi być właśnie z Googli, bo może też być z YT lub jakiegoś spamu gdzieś pozostawionego.

Mi właśnie kolejny lead wpadł, co oni się uparli na tego bloga? Big Grin