Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Numer bez limitu w Orange na kartę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Numer bez limitu w Orange na kartę (/Temat-Numer-bez-limitu-w-Orange-na-karte-63873)



Numer bez limitu w Orange na kartę - Ty27mek - 26-01-2013 09:49

[Obrazek: orange-logo.jpg]

Orange uruchamia, dla klientów ofert na kartę, usługę umożliwiającą zupełnie darmowe połączenia z wybranym numerem dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Polsce. Na zawsze!

Aby aktywować usługę wyślij SMSem numer osoby pod numer 100. Raz w roku możesz zmienić ten numer. Wystarczy, że wyślesz nowy numer SMSem pod 100. SMSy pod numer 100 są bezpłatne. Usługa wyłącza Rok Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni. Ponowna aktywacja tej promocji nie będzie już możliwa.

Numer bez limitu w Orange na kartę - szczegółowe informacje na stronie

Regulamin oferty Numer bez limitu



RE: Numer bez limitu w Orange na kartę - xJAmaTOx - 26-01-2013 11:46

Ok. a więc miałem wcześniej jakiś kod na przedłużenie na rok, nie ważne ile miałem kasy to miałem to ważne rok. Wysłałem ten numer na 100 no i niby mam darmowe, ale znowu mam ważną kasę na termin karty.
Te darmowe minuty są na rok tak? Czyli nawet jak nie mam nic na koncie??

2. Jak kupie nowy starter za 5zł i wezmę ten kod to jak z tym?


RE: Numer bez limitu w Orange na kartę - zener82 - 26-01-2013 12:11

Brak mozliwosci powrotu do rocznej waznosci konta i nie dziala przelew sms, czytajcie regulamin.


RE: Numer bez limitu w Orange na kartę - MrocznyKILL - 27-01-2013 12:20

(26-01-2013 09:49)Ty27mek napisał(a):  Usługa wyłącza Rok Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni. Ponowna aktywacja tej promocji nie będzie już możliwa.[/align]

Reput za tą inf już bym zamówił a sporo kaski mam na tal i 30 dni by mi dało ładnie w d@!e...


Numer bez limitu w Orange na kartę - surfer0700 - 11-11-2013 02:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.