Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kamils1992 - 27-02-2013 12:56

Siemka, zna ktoś jakiś plugin do WP konkretnie chodzi mi o playera ale takiego jak wrzucę plik video w avi aby odtwarzał to na stronie, nie przez youtube tylko bezpośrednio wiem że jest coś takiego ale nie wiem jak się nazywa. Z góry dziekiSmile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 27-02-2013 14:01

Kilka postów wcześniej szukał Kabajana.


Ja używam plugina o nazwie WP Video Posts
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-video-posts/screenshots/

Kabajanie, nie działał, mi śmiga elegancko. Spróbuj, jak nie będzie Ci działał, to pisz do Kabajany, może znalazł coś lepszego. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 27-02-2013 14:08

sluchajcie moze mi pomozecie. Mam problem w highscash. Otoz po klinieciu w link powinno mnie przekierowac do strony z ofertami. A pokazuje mi sie tylko taki blad

Unhandled Exception

An unhandled exception was thrown by the application.

O co chodzi?;/

Czy to wina po stranie highcash? Mozliwe ze im cos padlo? Czy ja mam cos nie tak?;/

no prosze a teraz moge wejsc w oferty tylko ze po kliknieciu w jaka kolwiek pokazuje mi sie to :

Sorry, You have no access to this file and system blocked your session for an hour.
Are you logged in?

A nie jestem zalogowany ;/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 27-02-2013 14:37

To jest dział ogólny o PPA a nie dział o highcash.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 27-02-2013 14:45

Tak wiem. Ale może ktoś bedzie w stanie stwierdzić co jest przyczyną. Skoro jest to temat ogólny to nie widzę przeszkód abym mogł napisać w tej sprawie. Zresztą w dziale highcash już też opisałem problem.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 27-02-2013 14:48

Dodaj jakiś plik i wyślij tu linka. Może tylko Ty nie możesz wejść. Jakaś blokada przeciw fraudom.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 27-02-2013 14:51

http://www.needforfile.net/download/rh0rweyy7

bede wdziewczny jak to sprawdzicie Smile nie pomyslalem ze moze byc takie zabezpieczenie przeciw fraudom


RE: Ogólna dyskusja o PPA - sewirus - 27-02-2013 14:54

Szukaj osła gdzie indziej Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 27-02-2013 14:56

Przeciez ja ci nie kaze tego sciagac tylko sprawdzic czy ci sie pokaze opcja sciagania;/ albo inaczej... czy sie w ogole pokaze oferta do wypelnienia. Wez pomysl zanim napiszesz Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - yazir - 27-02-2013 14:57

Wszystko działa, oferty ładują się...
Wystarczy przetłumaczyć sobie: "Sorry, You have no access to this file and system blocked your session for an hour."
Masz blokadę na godzinę.