Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Nikt nie pobiera.. - rozekrr - 29-01-2013 21:57

Uwierz że i ja zaczynałem od średnio oklepanych nisz, bo już trochę tego na YT jest. Mam już ponad 60 uniq dziennie, lecz wpada mało. Wiem że to początki i takie zawsze są, z biegiem czasu pobrań będzie więcej.

P.S. Wordpress ładnie indexuje podstrony, z dnia na dzień coraz więcej w wyszukiwarce.
P.S. 2. Ważna też jest domena, jeżeli posiada się swoją to duży +, dobrym dodatkiem jest też inny szablon niż te najbardziej popularne, trochę widgetów i śmiga Smile


Odp: Nikt nie pobiera.. - miniek9090 - 29-01-2013 21:58

Albo nisza swiezutka , albo nikt w to nie gra ;p

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Nikt nie pobiera.. - sedor - 29-01-2013 21:58

darkmatthew, powiem Ci, że masz cholernego pecha chłopie z tymi stawkami xD


RE: Nikt nie pobiera.. - surfer0700 - 29-01-2013 21:58

Skoro nie masz konkurencji a tak mało wpadek to znaczy, że nisza jest kiepska Tongue
Albo za słabo wypromowana.


RE: Nikt nie pobiera.. - MartinS - 29-01-2013 21:59

Spokojnie Smile Ja pierwsze pobranie miałem prawie po miesiącu ciężkiej pracy. Wyświetleń(tych fejkowych, z bloggera) miałem po 400-700dziennie a pobrań brak. Cierpliwość i dalsza praca opłaciła się.
Wrzucaj dużo filmików, dodawaj bloga do katalogów.


RE: Nikt nie pobiera.. - surfer0700 - 29-01-2013 22:01

(29-01-2013 21:57)rozekrr napisał(a):  Uwierz że i ja zaczynałem od średnio oklepanych nisz, bo już trochę tego na YT jest. Mam już ponad 60 uniq dziennie, lecz wpada mało. Wiem że to początki i takie zawsze są, z biegiem czasu pobrań będzie więcej.

P.S. Wordpress ładnie indexuje podstrony, z dnia na dzień coraz więcej w wyszukiwarce.
P.S. 2. Ważna też jest domena, jeżeli posiada się swoją to duży +, dobrym dodatkiem jest też inny szablon niż te najbardziej popularne, trochę widgetów i śmiga Smile

No ja też zaczynam od oklepanych, więc mam cichą nadzieje że w końcu wpadnie jakieś pobranie które mnie zmobilizuje Tongue
Ja mam ~90 UU dziennie i nie wpada nic. Ludzie piszą że wypełniają oferty, ale pobieranie się nie włącza - nie wiem ile w tym prawdy.

Mam wordpressa i efekty widać gołym okiem Big Grin
Domenę również mam swoją, szablon uniQ i widgetów też kilka.
Jednak efekty zdecydowanie gorsze od Twoich Smile Mimo to.... BĘDĘ WALCZYŁ! Big Grin


RE: Nikt nie pobiera.. - MartinS - 29-01-2013 22:04

Surfer,

żeby ktoś pobrał plik musi wypełnić dwie oferty, więc jeśli wypełni tylko jedną i oleje temat, Ty dostajesz kasę. Tak więc olej takie komentarze Smile Ja mam ich dziesiątki - zwykli naciągacze chcący 'pobrać za darmo'.


RE: Nikt nie pobiera.. - surfer0700 - 29-01-2013 22:17

:O

A od kiedy to trzeba wypełnić dwie oferty?

:O


RE: Nikt nie pobiera.. - rozekrr - 29-01-2013 22:24

Właśnie dość dziwne Smile Nawet jeśli wypełnią to pliku i tak nie pobiorą, tak się dowiedziałem. Co do Twojej sytuacji surfer, leją wodę aby dostać za free Smile


RE: Nikt nie pobiera.. - ciamciaj - 30-01-2013 10:13

Liczy sie to jak wiarygodnie wygląda wasz blog, przekłada się to na konwersje. Druga sprawa to to skąd macie traffic, z niektórych miejsc jest on bardziej
"zarabiający", z innych mniej. Trzecia sprawa to oferty jak sa ustawione przez ppa/was. Ja polecam autopilota w astrocash, po wynikach ludzi widac, że pobrania wpadają bardzo ładnie Smile

To z dzis rano Smile
[Obrazek: Oc7fTZ6.png]