Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 13-02-2013 13:37

Malutka stawka jak za United Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ciamciaj - 13-02-2013 14:18

U nich te łatwiejsze maja wyzsza konwersje ale nizsza płace... z jakeigo to serwisu stawka?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 13-02-2013 14:24

stawka generalnie przyzwoita jak na oferte free download czy tam sign up.. w PL takich nie dostaniesz


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - mmichal013 - 13-02-2013 15:12

[Obrazek: e2umagum.jpg]
Wczoraj wpadło pobranie nawet nie sądziłem że coś już wpadnie Big GrinBig Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Devil877 - 13-02-2013 15:20

po gratulować bo u mnie znów cisza Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 13-02-2013 15:29

No to reklamuj i jeszcze raz reklamuj. Dobierz nowszą nisze, być może ta jest wypalona.


Odp: RE: Ogólna dyskusja o PPA - mmichal013 - 13-02-2013 16:19

(13-02-2013 15:29)rozekrr napisał(a):  No to reklamuj i jeszcze raz reklamuj. Dobierz nowszą nisze, być może ta jest wypalona.

Co do niszy to nie wiem czy jest wypalona ale wiem że muszę w końcu zacząć promować bloga na YT Big Grin Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 13-02-2013 18:35

Jeśli ktoś z was używa stronki http://addmefast.com/ to proszę o wyjaśnienie: jak najszybciej tam zbierać punkty i za jaką ilość tych punktów (kredytów) można wymienić na lajki? Wink Z góry dzięki Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - steel123 - 13-02-2013 18:41

Logujesz się na dane konto na addmefast.com

Zbierasz punkty za pomocą dawania lików i subskrypcji ewentualnie views ale wolno idzie.

Przykład: wchodzisz w "Youtube like" otwiera Ci się strona i masz logo napis i przycisk LIKE naciskasz i przekierowuje Cię na dany film , polubisz go i zamykasz strone a Tobie zalicza tyle punktów ile ustawił za ten który chce promować dany film. Uzbierasz dajmy na to 150 punktów - paręnaście minut.
Dodajesz swój film:

Po lewej stronie w Menu masz " Add Site /PAGE" czyli dodajesz stronę by inni mogli promować Twój film tam ustawiasz co i jak , dawaj zawsze 8/9 punktów za suba czy like.
Podsumowując Ty robisz coś dla innych zdobywasz punkty by potem ktoś inny robił coś dla Ciebie i tak się promuje filmy. Żadna filozofia


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 13-02-2013 18:43

Ja używam sporadycznie, 9 pkt to taki wymiennik i ratio. Czasem trafią się strony za które dostajemy 7-8 pkt. ale rzadko. W necie jest bot do nabijania pkt. na na forum lockerz, także sobie pobierz i działaj.