Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Elite - 11-02-2013 19:32

50-60 kont tylko do tego celu i można działać, nie wiem jak teraz jest ale swego czasu jak działałem to co jakiś czas poświęciłem dzień na samo robienie kont.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ciamciaj - 11-02-2013 19:39

Dla ludzi na astro jest sposob na zweryfikowane konta na moim blogu Smile

Co do wykradania to najmniej chyba na SYV się da.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 11-02-2013 20:53

Prawda jest taka :
- każdy może mieć dostęp do Twojego bloga, bo wiele osób szuka nisz wpisując "hack" itp w youtube i szukając z osttniego dnia. KOlejną rzeczą jest to że każdy może wpisać nazwę jakiegoś hacka w google i wejść w kilka blogów i też ma nisze Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ciamciaj - 11-02-2013 21:04

No to jest inna metoda szukania, ale na to też są sposoby na głupków Smile O tym tez mam na blogu w pluginach Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - joseph - 11-02-2013 23:32

Macie pomysł jak spakować plik lub czym żeby nie było możliwości wcześniejszego podglądu co jest w środku póki się nie wypakuje?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 11-02-2013 23:33

WinRar - paczka na hasło Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - joseph - 11-02-2013 23:53

Dobra już wiem o co chodziło Tongue Zaszyfruj nazwy plików tego mi brakowało Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 11-02-2013 23:58

Jak dodajesz hasło to nazwy plików automatycznie są zaszyfrowane Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 12-02-2013 00:00

(11-02-2013 20:53)Kabajana napisał(a):  Prawda jest taka :
- każdy może mieć dostęp do Twojego bloga, bo wiele osób szuka nisz wpisując "hack" itp w youtube i szukając z osttniego dnia. KOlejną rzeczą jest to że każdy może wpisać nazwę jakiegoś hacka w google i wejść w kilka blogów i też ma nisze Wink

Mówisz jakby wszyscy na ppa zarabiali na hackach Wink
Oczywiście nadal da się na tym zarobić i jak ktoś nie ma pomysłu, to dobrym wyjściem jest właśnie taki start.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 12-02-2013 00:03

Sam zaczynałem na hackach, teraz mam masę nowych pomysłów które na szczęście nie wymagają promocji na youtube, co daje mi nadzieje że moje nisze nie zostaną tak szybko skradzione Tongue