Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - ciamciaj - 10-02-2013 23:49

No ja tez ładnie Smile
[Obrazek: obwjavr.png]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - sedor - 11-02-2013 01:00

(10-02-2013 18:19)Kabajana napisał(a):  A u mnie niestety 0.00$ . Filmy z moją najlepszą niszą są od razu raportowane Smile Pewnie to ktoś z tego forum Big Grin Przeczuwam że to sedor :>

hahahahaha
ciekawe.. Lol
czym sobie zasłużyłem na taką opinię?
popracuj nad czakrą trzeciego oka, która jest odpowiedzialna za intuicję, bo ta najwyraźniej Cię zawodzi beka


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 11-02-2013 10:07

a ja mam problem z flilmikiem na yt. Otóż co chwila mam usuwany filmik z dobrą niszą... za każdym razem go skracam zmieniam i nadal zostaje usuwany;/ już nie wiem co robić żeby przezył kilka dni. Macie jakis pomysł?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 11-02-2013 10:09

Jak go wrzucisz to staraj się od razu nabić wyświetlenia, łapki i komentarze. Wtedy ma większą szansę na przeżycie.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 11-02-2013 10:41

(11-02-2013 10:07)Lusek napisał(a):  a ja mam problem z flilmikiem na yt. Otóż co chwila mam usuwany filmik z dobrą niszą... za każdym razem go skracam zmieniam i nadal zostaje usuwany;/ już nie wiem co robić żeby przezył kilka dni. Macie jakis pomysł?

Spróbuj założyć nowe konto na YT. Może ktoś się na Ciebie uwziął Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 11-02-2013 11:00

załozyłem juz nie jedno konto Smile Ale masz racje. Konkurencja zgłasza filmik. Przed chwila wrzuciłem filmik i dostałem 7 łapek w dół. I filmik został usuniety. Ale odwdzieczyłem się tym samym ;] ale hm... tak można sie zgłaszać do us...ej smierci ;/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - MartinS - 11-02-2013 11:05

Nie wiem co wy wrzucacie ale ja mam ponad 100 filmów i żaden nie zgłoszony oO


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 11-02-2013 11:06

To są uroki PPA - raz na wozie raz pod wozem. Spróbuj na innych serwisach takich jak np. Dailymotion.
Poza tym może spróbuj nagrać coś swojego. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 11-02-2013 11:07

ale to byl moj filmik Wink To jest najlepsze Smile Nie no jasne... probowac trzeba Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 11-02-2013 11:08

Aaa.... no pisałeś że przycinałeś go i wgl. więc myślałem że cudzy filmik pobrałeś i zrobiłeś mu przycinkę Wink
Możliwe że nisza jest bardzo konkurencyjna Tongue