Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Max998 - 07-04-2015 13:19

Musisz się pewnie z nimi ''skontaktować'' ale to nie ma sensu bo nikomu nie odpisują.
Może możesz gdzieś w informacjach o ograniczeniach na koncie zobaczyć na ile czasu Ci to ograniczyli/zablokowali. Obejść się tego raczej nie da.. Dlatego ja prowadząc ''fanpejdża'' na Facebook.com nieco się w tym ograniczyłem bo jak głupi założyłem taką stronę ze swojego prywatnego konta a tam mam wiele ważnych rzeczy i 2 poważne strony związane z zainteresowaniem i pasją.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - darkmatthew - 17-07-2015 19:28

Tak patrze na ten temat i takie "O ku*wa,mój temat"


RE: Ogólna dyskusja o PPA - bos - 13-10-2015 22:18

Da sie zarobic jeszcze na PPA ?

Chcialbym powrocic po 2 letniej przerwie


RE: Ogólna dyskusja o PPA - comanche - 13-10-2015 22:42

Jasne że się daSmile Sam jestem po powrocie po przerwie i nie żałujęSmile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - karusek - 07-12-2015 19:38

Jaki obecnie serwis PPA ma najlepsze stawki? Chciałbym powrócić po dłuższej przerwie i nie mam pojęcia jak obecnie przedstawia się sytuacja. Nagrodzę repucikiem Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - grzechu323 - 07-12-2015 20:46

Astrocash . Niekiedy stawki za Australię to nawet 14 $ ale oczywiście mówimy o totalnym wypasie Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - comanche - 07-12-2015 21:15

Polecam AstroSmile Tydzień temu wpadła Holandia za 21,80$, a tak to USA 1,80$ średnio


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Stalker - 07-12-2015 21:25

Polecam FireCash - szybkie wypłaty , dobry kontakt


RE: Ogólna dyskusja o PPA - devilll - 08-12-2015 10:22

Również chciałbym wrócić do zarabiania na PPA, ale potrzebowałbym jakiejś pomocy ogarniętego mentora. Jeśli ktoś chętny pomóc to proszę o PW.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - bartek9330 - 08-12-2015 18:22

Z tego co pamiętam to najlepsze stawki miał astrocash, ale nie było wielkiej różnicy pomiędzy innymi serwisami, ale liczy się bardziej konwersja Tongue