Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Dzordzo Barozo - 11-12-2014 23:42

Ja tak samo , czytam szukam, ale dalej nie wiem jaki uploading wybrać :/
Myślę na razie nad FireCash, doradźcie coś.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 12-12-2014 17:45

Do kolegi dwa posty wyżej - poczytaj nad całą istotą PPA i kiedy będziesz wiedział, że za 1000 pobrań możesz dostać albo parę dolarów (co jest iście niemożliwe - chyba, że celujesz w jakiś Gibon...), kończąc na kilkudziesięciu tysiącach dolarów.

Zbiór wszystkich serwisów, jak i ich wyjaśnienie, macie w dziale Uploading. Osobiście polecam Firecash, ale lepiej zacząć tam, gdzie znajdziecie odpowiedniego mentora.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - SureQ - 30-12-2014 20:25

Jak sprawdzić konkurencyjność danej frazy na YT ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kapsell - 30-12-2014 20:29

Potrzebujesz do tego specjalnego narzędzia


RE: Ogólna dyskusja o PPA - 4Colors - 30-12-2014 20:38

Jak myślicie, jeśli wyciągam z PPI dziennie około 2$ to czy warto przerzucić się na PPA? Boję się, że będę miał max 1 pobranie ( z Polski ) i dniówka utrzyma się albo spadnie do zera Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - osinex - 03-01-2015 00:59

Firecash z tego co wiem ma fajne stawki, ale to wydaje się niewazne w obec tego ze to dobra zaufana firma prowadząca kilka projektów jak firesub Firecash firecpa wiesz na czym stoisz i nie zostaniesz w polu
Edit post jest skierowany do kolegi który nie wie jaki serwis wybrać. Tąp talk trochę komplikuje przeglądanie forum


RE: Ogólna dyskusja o PPA - asiorek - 03-01-2015 13:53

Tak z lekkim ot Nie wiem czy wiesz ale mozna cytować na tapatalku bo sam korzystam i nie narzekam na funkcje , czytelnie i przejrzyście;p


RE: Ogólna dyskusja o PPA - SureQ - 06-01-2015 16:39

Co powinien zawierać artykuł opisujący hacka ?

Np./

City Ville Hack...


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Shadow271 - 16-02-2015 16:00

(06-01-2015 16:39)SureQ napisał(a):  Co powinien zawierać artykuł opisujący hacka ?

Np./

City Ville Hack...

ogólny opis hacka, features, how to download etc.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - SureQ - 07-04-2015 09:48

Jak z takiej sytuacji wyjsc ?
http://scr.hu/596j/7afrp

FB zablokował mnie , nie moge spamowac na grupach