Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - rBartek - 26-07-2014 22:37

Czy ktoś za pobranie musi płacić, czy tylko pobiera jak ja z torrentów? Big Grin


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - Damkofr - 26-07-2014 22:57

Uruchamia subskrypcje.
A tak wgl tp jak teraz jest na PPA warto bawic sie jeszcze z yourube czy lepiej wziasc sie porzadnie za seo?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rkac1997 - 05-08-2014 19:59

Hej. Przekopałem się przez kilkadziesiąt stron i pobieżnie je przeczytałem - i nie znalazłem Sad

Na jakiej stronie możemy:
-pingować
- katalogować
- nabijać wyświetlenia na stronę (kiedyś Szaman nabijał mi jakimś programem wyświetlenia i szły z tego pobrania drobne co kilkaset ) ...

Dziękuję.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ketiow - 18-08-2014 11:51

Mam malutką prośbę Big Grin
chciałbym fake hacki do gier i chodzi mi o regulamin gotowiec (najlepiej po angielsku).
Np że program został stworzony do promowania i zrzekam się odpowiedzialność jeśli nie działa itd Smile
Chciałbym legalnie zarabiać Big Grin


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - Damkofr - 06-09-2014 23:01

Widze ze PPA wymarło prawie na tym forum;d Ale znowu bedzie na topie mowie wam bo ile mozna jechac na darmowych doładwoaniach na jeden kraj.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Ogólna dyskusja o PPA - damianus627 - 07-09-2014 00:34

Wszyscy początkujący i młodzi na forum, rzucają się na subskrypcje, a "starzy wyjadacze" w PPA nie mają czasu na pisanie. Jerk


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Malinaa - 23-09-2014 12:36

Jakie są teraz zasady wrzucania filmiku na youtube żeby nie usunęli za szybko, bo niedawno wrzuciłem i mi usunęli po 30 minutach a nawet promować nie zacząłem?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - bodek7654 - 23-09-2014 17:57

teraz jest tylku ludzi w PPA ze zanim cos wrzucisz to ci oflaguja i film sam pada na dzien dobry, nie ma sposobu na takie działania a administratorzy z yt nawet 5% usuwanych filmów nie sprawdzaja bo jest to fizycznie nie moziwe, wiec niestety ale PPA to okrutny swiat dlatego nie dziw sie ze nie mozesz utrzymac filmu na YT, wiec co robic ? promować inne nisze i tyle niz te ktore sa oblegane


RE: Ogólna dyskusja o PPA - comanche - 23-09-2014 19:40

Bodek swiete slowa. Wogole to z tych mniej obleganych tez ladnie mozna zarobic $Smile Jeszcze mozesz sprobowac te bardziej oblegane pod inne slowa kluczowe dawac. U mnie to dzialaSmile


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - Damkofr - 23-09-2014 23:32

Zawsze mozna zalozyc bloga.
I tak w Polsce od metody PPA odeszlo multum ludzi na rzecz subòw sms.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2