Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - sheko12 - 09-03-2014 19:55

Zresetuj router Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Qwik - 09-03-2014 20:03

(18-02-2014 20:42)szufliko napisał(a):  z darmowek lepszy blogger czy blog.com
na bloggerze 18 wyswietlen
na blog.com 5
ale blog.com ladniej brzmi...

Blogger lepszy.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Leaders - 09-03-2014 20:37

Z darmowych platform, to najlepszy jest BlogLock.net, bo z myślą o PPA został on stworzony Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - As7 - 11-03-2014 14:11

(09-03-2014 20:37)Karcz-Provider napisał(a):  Z darmowych platform, to najlepszy jest BlogLock.net, bo z myślą o PPA został on stworzony Smile

Poetycko Big Grin

jak z darmowych to pomyślałbym o pomyśle Karcz-Provider Smile A jak cie stać to własny serwer i domena Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - _Neo_ - 25-03-2014 15:35

Siema, gdzie zarabiacie obecnie? Ja jestem na Astro i dobrze mi sie zarabia, ale dopiero po ustawieniu wlasnorecznie ofert. Podobaja mi sie oferty. Jednak Astrocash ma tez swoje wady i jest to glownie kontakt, czas wyplat, i dlugie oczekiwanie na jakiekolwiek zmiany. Chcialbym przetestowac cos innego ale nie wiem w ktora strone sie skierowac. Wazna jest dla mnie latwosc w indywidualnym doborze ofert. Czy moze uderzyc za granice? CPAgrip np? Zarobki 400$+. Jakie jest wasze zdanie?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - sewirus - 25-03-2014 15:41

(25-03-2014 15:35)_Neo_ napisał(a):  Siema, gdzie zarabiacie obecnie? Ja jestem na Astro i dobrze mi sie zarabia, ale dopiero po ustawieniu wlasnorecznie ofert. Podobaja mi sie oferty. Jednak Astrocash ma tez swoje wady i jest to glownie kontakt, czas wyplat, i dlugie oczekiwanie na jakiekolwiek zmiany. Chcialbym przetestowac cos innego ale nie wiem w ktora strone sie skierowac. Wazna jest dla mnie latwosc w indywidualnym doborze ofert. Czy moze uderzyc za granice? CPAgrip np? Zarobki 400$+. Jakie jest wasze zdanie?

Firecash Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - _Neo_ - 25-03-2014 15:56

(25-03-2014 15:41)sewirus napisał(a):  
(25-03-2014 15:35)_Neo_ napisał(a):  Siema, gdzie zarabiacie obecnie? Ja jestem na Astro i dobrze mi sie zarabia, ale dopiero po ustawieniu wlasnorecznie ofert. Podobaja mi sie oferty. Jednak Astrocash ma tez swoje wady i jest to glownie kontakt, czas wyplat, i dlugie oczekiwanie na jakiekolwiek zmiany. Chcialbym przetestowac cos innego ale nie wiem w ktora strone sie skierowac. Wazna jest dla mnie latwosc w indywidualnym doborze ofert. Czy moze uderzyc za granice? CPAgrip np? Zarobki 400$+. Jakie jest wasze zdanie?

Firecash Big Grin

Fierecash, bo? Mam na mirrorze FC ustwione, ladne mirrory, megadown np. Autopilot biednie wypadal na testach, malo ofert z dobrym EPC i znosna konwersja. Zmienilo sie cos?


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - casualsprojects - 25-03-2014 16:06

Astrocash / firecash
inne firmy zdecydowanie z tyłup wg. mnie Smile
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Ogólna dyskusja o PPA - _Neo_ - 25-03-2014 16:19

Mam Astro głowny / FC mirror. Zastanawia mnie CPAgrip, wlasnie przeczesuje net, wstepnie mi sie podoba raczej wezme na testy na 2 tyg.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Halunek - 27-03-2014 17:17

gdzie najtaniej kupie domene .com?