Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - gitek311 - 25-11-2013 16:32

Witam. Mam do Was pytanie. Jak najlepiej otagować filmik na YT oraz jaki dać opis? Wrzuciłem dziś 2filmiki dobiłem łapek komentarzy itp ale nie pokazuje mi się zawsze w wyszukiwarce. Jest na to jakiś sposób?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - carlos2390 - 26-11-2013 11:23

Witam
Jeśli szukacie serwisu w którym za darmo można wstawić torrenty to polecam wam serwis:
http://arisell.com/register.php?ref=2
Torrenty można dodawać za darmo dodając w cenie 0.00 zł albo też płatne pobieranie wpisując kwotę za
1 pobranie.

Rejestracja jest za darmo. Dodatkowo można zarabiać na programie partnerskim,
Można zarobić nawet 12.5+ zł mając poleconego który promuje torrenty, programy,szablony, gry itp.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 26-11-2013 11:36

(25-11-2013 16:32)gitek311 napisał(a):  Witam. Mam do Was pytanie. Jak najlepiej otagować filmik na YT oraz jaki dać opis? Wrzuciłem dziś 2filmiki dobiłem łapek komentarzy itp ale nie pokazuje mi się zawsze w wyszukiwarce. Jest na to jakiś sposób?

Pozycja filmów jest średnio odświeżana co 1-2 dni. Nie robione jest to automatycznie od razu po dodaniu łapek czy wyświetleń. Teraz zmienił się również system YT, więc łapki nie będą tak bardzo brane pod uwagę Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vwynblesdd - 03-12-2013 16:04

Hej.

Przeglądam od jakiegoś czasu forum i zdecydowałem się zarejestrować. Czy PPA jest opłacalne? Można z tego wyciągnąć te paręset $ w miesiąć i czy możliwe to jest do osiągnięcia przez kogoś zupełnie początkującego, nie posiadającego aktualnie wiedzy na ten temat? Jak czytam o tym, że trzeba założyć bloga, robić filmiki, wstawiać linki czy też robić hacki to trudne mi się to wydaje... Chociaż możliwe, że nie jest tak źle jak się zdaje, prawda?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bolt - 03-12-2013 16:08

No to chyba oczywiste że nikt z miejsca nie zacznie zarabiać kokosów, trzeba włożyć sporo pracy i poświęcenia, potem to już z górki raczej. Paręset dolarów to jak najbardziej realny cel Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vwynblesdd - 03-12-2013 16:20

Wiadomo, rozumiem że trzeba włożyć trochę pracy. Zastanawiam się ile trzeba by było poświęcić czasu dziennie aby uzyskać dość dobre efekty. Mam troszkę czasu i te parę godzin mógłbym poświęcić (ze 3-4 dziennie wystarczyłyby?). Można zarabiać na PPA z mobilnym internetem (mam T-Mobile, transfer miesięczny ok. 25 GB)? W zasadzie czym się różni PPA od PPD czy CPA?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - jannowak - 07-12-2013 19:40

(03-12-2013 16:20)Vwynblesdd napisał(a):  Wiadomo, rozumiem że trzeba włożyć trochę pracy. Zastanawiam się ile trzeba by było poświęcić czasu dziennie aby uzyskać dość dobre efekty. Mam troszkę czasu i te parę godzin mógłbym poświęcić (ze 3-4 dziennie wystarczyłyby?). Można zarabiać na PPA z mobilnym internetem (mam T-Mobile, transfer miesięczny ok. 25 GB)? W zasadzie czym się różni PPA od PPD czy CPA?
Z 3-4 godzinami w pierwszym miesiącu zależy od twojej wiedzy zarobisz kilkadziesiąt-kilkaset $ , no chyba że będziesz miał totalnego pecha.
Później już tylko więcej.
Da się zarabiać na PPA z mobilnym internetem , ale jeśli chcesz promować filmiki na yt to od razu należy zaopatrzyć się w VPS(wirtualny serwer) inaczej nie starczy ci transferu na wymianę viewsów. Koszt ok 50 zl.
PPA- zarabianie na ofertach odblokowujących plik
PPD- zarabianie na pobraniach plików (gry, filmy) , zwykle kilka dolarów za 1000 pobrań
CPA-podobnie jak w przypadku PPA zarabiasz na wypełnieniu ofert, jednak z tą różnica, że nie masz ograniczeń w ich promowaniu, możesz np promować direct oferty np zachęcać do grania w jakaś grę.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 12-12-2013 18:26

Panie, Panowie - wracam do świata PPA wraz z nowym blogiem oraz nowymi siłami na owocną pracę Jerk
Mam nadzieję, że znów mnie szlag nie trafi (a raczej pingwin), bo po raz kolejny nie mam zamiaru podbijać internety Tongue

Będę informował Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Karczu - 14-12-2013 02:11

Powodzenia Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - As7 - 14-12-2013 11:10

(12-12-2013 18:26)Vister81 napisał(a):  Panie, Panowie - wracam do świata PPA wraz z nowym blogiem oraz nowymi siłami na owocną pracę Jerk
Mam nadzieję, że znów mnie szlag nie trafi (a raczej pingwin), bo po raz kolejny nie mam zamiaru podbijać internety Tongue

Będę informował Lol

Haha... Vister... Wracasz już chyba po raz kolejny Tongue