Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - SureQ - 09-11-2013 10:19

Jak to zmienił o co chodzi ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kerak - 10-11-2013 05:45

Jako iż AdBuster (Tak samo jak "Badźmy Poważni" i za chwile pewnie inni którzy mają rozgłos) uczulił Polskie społeczeństwo na easysub'a to czas wrócić na nieśmiertelne PPA. Moje pytanie brzmi jak teraz wygląda sprawa z Astro i Fajerkeszem. Najlepiej pytania wypunktuje:

1. Dalej jest tak że FC dłuuuugo wysyła nam kase, za to Astro w około 7-10 dni?
2. Powstało FireCPA które jest podpięte pod FC. Zwiększyła wam się z tego powodu konwersja? (Dobre oferty tam mają?)
3. Kiedyś FC było podejrzewanie o kradnięcie leadów bo gdy powstało AC ludzie przenieśli linki i nagle skoczyła im konwersja. Była to prawda? (Moją teorią jest to że po prostu ludzie nie zdążyli wtedy uznać mirrorów AC za ryzyko fejka)
4. Gdzie są lepsze stawki?
5. Są jakieś lepsze oferty dla osób które już w PPA się troszkę dorobiły? Smile
6. Może polecacie coś innego np. SB? Wink

Dla osób które się potrudzą odpowiedzieć będzie rep Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 10-11-2013 10:19

Jeżeli oczekujesz odpowiedzi na zadane przez siebie pytania, powinieneś napisać jedną podstawową informację: Na czym zamierzasz zarabiać? Hacki, Porady? Od tego dużo zależy, również wybór serwisu.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - exxthc - 10-11-2013 10:19

Pierwszego listopada zlecilem wyplate z FC i z AC, szybciej doszla kaska z FC wiec z pierwszym punktem sie nie zgodze Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kerak - 10-11-2013 10:53

(10-11-2013 10:19)rozekrr napisał(a):  Jeżeli oczekujesz odpowiedzi na zadane przez siebie pytania, powinieneś napisać jedną podstawową informację: Na czym zamierzasz zarabiać? Hacki, Porady? Od tego dużo zależy, również wybór serwisu.

Oczywiście będę zarabiał też na Hakach bo na to zawsze będzie popyt, jednak też na kilku rzeczach o których mówić nie mogę Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 10-11-2013 19:12

(10-11-2013 10:53)Kerak napisał(a):  
(10-11-2013 10:19)rozekrr napisał(a):  Jeżeli oczekujesz odpowiedzi na zadane przez siebie pytania, powinieneś napisać jedną podstawową informację: Na czym zamierzasz zarabiać? Hacki, Porady? Od tego dużo zależy, również wybór serwisu.

Oczywiście będę zarabiał też na Hakach bo na to zawsze będzie popyt, jednak też na kilku rzeczach o których mówić nie mogę Smile

Mi możesz wszystko powiedzieć jak coś Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - damianus627 - 10-11-2013 19:46

(10-11-2013 05:45)Kerak napisał(a):  Jako iż AdBuster (Tak samo jak "Badźmy Poważni" i za chwile pewnie inni którzy mają rozgłos) uczulił Polskie społeczeństwo na easysub'a to czas wrócić na nieśmiertelne PPA. Moje pytanie brzmi jak teraz wygląda sprawa z Astro i Fajerkeszem. Najlepiej pytania wypunktuje:

1. Dalej jest tak że FC dłuuuugo wysyła nam kase, za to Astro w około 7-10 dni?
2. Powstało FireCPA które jest podpięte pod FC. Zwiększyła wam się z tego powodu konwersja? (Dobre oferty tam mają?)
3. Kiedyś FC było podejrzewanie o kradnięcie leadów bo gdy powstało AC ludzie przenieśli linki i nagle skoczyła im konwersja. Była to prawda? (Moją teorią jest to że po prostu ludzie nie zdążyli wtedy uznać mirrorów AC za ryzyko fejka)
4. Gdzie są lepsze stawki?
5. Są jakieś lepsze oferty dla osób które już w PPA się troszkę dorobiły? Smile
6. Może polecacie coś innego np. SB? Wink

Dla osób które się potrudzą odpowiedzieć będzie rep Smile
1. Firecash obecnie pieniądze wysyła dość szybko.
2. Oferty z FireCpa działają jednak lepiej, niż te które były z innych sieci.
3. -
4. -
5. Możesz próbować bezpośrednio na sieciach CPA, np. AWM czy też FireCpa.
6. -


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 10-11-2013 20:16

Idzie tak w FireCash ustawić by były oferty tylko z FireCpa?
Śniła mi się nisza. Trzeba powiesić puszki z piwem na drzewie z linkiem do pobrania facepalm


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bolt - 10-11-2013 20:28

1. FC wysyła szybciej
2. Konwersja na FireCPA jest niezłe z tego co słyszałem, zwłaszcza gdy jedziesz na Real Content
3. W erze Gatewayów mirrory odeszły do lamusa Tongue z całym szacunkiem do chłopaków z FC to Astro bije ich konwersją na głowę. 2 razy
4. Stawki.. Zależy jaki traffic. Dla US powiedzmy porównywalne ale gdy już dochodzi taka Kanada bo zazwyczaj to jest ze sobą powiązane to już lepiej wypada na Astro
5. Nie słyszałem o niczym takim
6. Nic ci nie polecę oprócz Astro bo już chyba każdy serwis zwiedziłem i jeśli chodzi o stawki/konwersję to Astro przoduje, z supportem gorzej ale jeśli nie jesteś marudny i nie potrzebujesz ich łaskawej pomocy to Astro w sam raz


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kerak - 10-11-2013 20:40

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, wybór padł na AC. Ogarnąłem już wstawianie Gatewayów na WP, wszystko skonfigurowałem i zostało już tylko promować i szukać nisz Wink

Wszystkim rozdałem reputki Smile

PS. Uzbierało mi się na AC z zagubionych internetów 6.84$ więc taki bonusik na start Tongue