Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - damianus627 - 26-10-2013 22:49

(26-10-2013 22:34)screame3r napisał(a):  Witam. Jaki serwis najlepiej wybrać w chwili obecnej? Astrocash?

Ja polecam Firecash.
Pobrania wchodzą nawet dobrze, a odpowiedzi od suportu są szykie na forum czy gg.
Jak pogadasz to i wypłatę szybciej dostaniesz.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Leaders - 27-10-2013 01:56

(26-10-2013 22:47)screame3r napisał(a):  Ale pomoc tyczy się np. problemów z wypłatą czy co? Bo przecież skoro Astro wypłaca, to po co mi jakiś specjalny kontakt z nimi?

Np. jak chcesz ową wypłatę otrzymać szybciej lub generalnie masz jakieś pytania, wątpliwości, sugestie.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 31-10-2013 14:23

Co warto wrzucać nie licząc hacków, cracków?. W tym jest taka konkurencja że nie idzie wyrobić.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bolt - 31-10-2013 15:11

konkurencja jest bo jest na to popyt Wink a myślę że nikt inny ci nie podpowie co wrzucać bo wtedy nastąpi sytuacja opisana na początku mojego postu


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 31-10-2013 18:11

Może znajdzie się ktoś na tyle dobry. Smile
Zawsze mnie to zastanawia, jak można pobierać cracki z takich linków skoro na necie są wydania skidrow itp.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 08-11-2013 00:43

Ogólnie coś nie gra z youtube... Daje koment z innego konta do filmu a od razu się pokazuje a mam na zatwierdzone...


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 08-11-2013 01:28

Youtube właśnie zmienił cały system komentarzy.. pewnie to jest przyczyną.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 08-11-2013 14:19

(08-11-2013 01:28)daniel42na napisał(a):  Youtube właśnie zmienił cały system komentarzy.. pewnie to jest przyczyną.

Mam nadzieję że po prostu dlatego że te samo ip. Jak teraz nie będzie moderowania komentarzy to miodowo-akacjową słodyczą tego nie nazwę.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 09-11-2013 01:53

Jest to możliwe że ktoś wypełni ankietę, pobieranie mu się nie rozpocznie i ja nic z tego nie mam?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 09-11-2013 08:41

Sam sobie przeczysz, podczas gdy ktoś zaczyna wypełniać ankietę w tym momencie zaczyna się pobieranie pliku, gdy ją wypełni powinien plik się pobrać a Tobie zostać naliczone wynagrodzenie za leada. Natomiast jeżeli ktoś wykona ofertę źle, to nie dostaniesz za to pieniędzy.