Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Qwik - 25-10-2013 13:39

Cashfile nie wypłaca bo dzieciak który tym "zarządzał" nie znał wartości pieniądza.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 25-10-2013 13:44

Chłopie już dawno Cashfile w sumie nie istnieje, bo nie wypłaca, a ty teraz z nim wyjeżdżasz? Polecam HighCash lub Astro Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - aquarius - 25-10-2013 13:55

FireCash, ShareCash, ShareBay, AstroCash. Któryś z tych to również skam czy wszystkie są wypłacalne?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 25-10-2013 13:56

(25-10-2013 13:55)aquarius napisał(a):  FireCash, ShareCash, ShareBay, AstroCash. Któryś z tych to również skam czy wszystkie są wypłacalne?
Te wypłacalne.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - aquarius - 26-10-2013 00:23

A znacie jakąś dobrą stronę do wrzucania zdjęć? Najlepiej z opcją masowego wrzucania i żeby nie usunęli mi ich po 1 dniu.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Scoobyx - 26-10-2013 01:16

Nie wiem czy dobrze trafiłeś, ale na każdy serwis PPA możesz wrzucić zdjęcia i większość posiada opcję mass uploadu.

Czy też może chodziło ci raczej o wrzucanie zdjęć i za ich wyświetlanie dostawanie $?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - aquarius - 26-10-2013 11:20

Niee, chodziło mi o strone typu tinypic


RE: Ogólna dyskusja o PPA - screame3r - 26-10-2013 22:34

Witam. Jaki serwis najlepiej wybrać w chwili obecnej? Astrocash?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bolt - 26-10-2013 22:40

@[aquarius] imageshack Wink używam i jestem bardzo zadowolony. Ewentualnie jakaś chmura jak Dropbox ale to już jak wolisz


@[screame3r] Jak zależy ci na dobrym kontakcie z administracją to zdecydowanie nie. Stawki, konwersja i wypłaty pięknie na Astro ale zupełnie administracja olewa użytkowników. Nie mówię już o pisaniu na forum i rozwiązywaniu tu problemów ale nawet na gg czy email. Bardzo słabo. Dobrą pomocą służą na ShareBay czy FireCash więc jeśli chcesz szybkiej pomocy wybierz jeden z nich


RE: Ogólna dyskusja o PPA - screame3r - 26-10-2013 22:47

Ale pomoc tyczy się np. problemów z wypłatą czy co? Bo przecież skoro Astro wypłaca, to po co mi jakiś specjalny kontakt z nimi?