Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 07-10-2013 14:03

Dla polski musiałbyś mieć naprawdę unikatową niszę. Jeśli byłoby to coś, co jest już powszechne, to nie zarobisz nawet paru $$$.

Początkujący poradzi sobie nawet z translatorem, lub poprzez załatwienie u kogoś odpłatnych wpisów.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 09-10-2013 17:23

Wpisy to bardzo ważna rzecz, najlepiej unikatowe bo google wrzuci nas na ostatnie pozycje 4
Więc radzę się do nich przyłożyć, wiem ze swojego doświadczenia Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Blubson - 09-10-2013 22:37

Ja tam bez angielskiego coś tam zarobiłem... Dobre użycie translatora i ok Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bolt - 09-10-2013 22:42

No to ci się chwali ale nie oszukujmy się znajomość angielskiego jest o tyle bezcenna, że jak to co się piszę jest zrozumiałe dla takiego Amerykanina to patrzy na to przychylniejszym okiem niż na tekst z translatora bo od razu może coś mu przestać pasować, pomyśli że jakiś "Polaczek" szuka naiwniaków czy coś. Nawet nie chcę myśleć co za cuda wymyśla google translator. Angielski nie jest trudnym językiem, warto się na własną rękę nauczyć 2 czy 3 czasów gramatycznych, słówka to już mniejszy problem bo wtedy translator daje radę od biedy. Ale czym jest znajomość angielskiego przy francuskim... Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Albercik - 09-10-2013 23:18

W dzisiejszych czasach możliwe jest nieznanie angielskiego? Przecież od dawna w szkołach jest ten język jako obowiązkowy (poziom nauczania to inna sprawa) ale np młodszy brat ma 12 lat a angielskiego uczy się od 4-5 już. Wg mnie angielski to podstawa do PPA, zwłaszcza jak chcemy szybko i sprawnie pisać własne posty, artykuły.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Karczu - 09-10-2013 23:28

Tak na dobrą sprawę, to podstawowym językiem w PPA mógłby być francuski... Wink Leady za 20$+ za zwykłe pin submity to jednak coś wartego świeczki.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Albercik - 09-10-2013 23:50

(09-10-2013 23:28)Karczu napisał(a):  Tak na dobrą sprawę, to podstawowym językiem w PPA mógłby być francuski... Wink Leady za 20$+ za zwykłe pin submity to jednak coś wartego świeczki.

Niestety, to w angielskim dogadasz się na całym świecie, nie we francuskim. Ale sam pomysł ciekawy Jerk2


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Karczu - 10-10-2013 00:18

No tak - w praktyce przydatniejszy jest angielski, ale w samym PPA celowałbym we francuski Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Albercik - 10-10-2013 00:46

W sumie jeśli tylko do tego ma być używany język, myślę że dałoby się nauczyć co nieco, z pozytywnym skutkiem nawet Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rico88 - 13-10-2013 18:46

Tak tylko wy jesteście młodsi, ja w podstawówce miałem rosyjski, a w średniej angielski na beznadeziejnym poziomie gdzie uczyliśmy się tylko słówek.