Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bandaid - 23-07-2013 20:35

Stream to jakiś player z transmisją na żywo jakiegoś wydarzenia. Gateway to funkcja, dzięki której od razu po wciśnięciu klawisza download pobierającym wyskakują oferty, bez przekierowania na jakiś mirror np. filespeedy. Zwiększa to konwersję.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 23-07-2013 21:53

Dzięki, reput leci dla Cb Smile Mam 2 inne pytania:
1. Jak wstawić vote na stronę "tak i "nie" ale żeby nikt nie mógł głosować, tzn. tylko zarejstrowani
2. Jak wstawić player na stronę, np. że niby film się ładuję a tu nagle oferta wyskakuje


RE: Ogólna dyskusja o PPA - HuskD - 23-07-2013 21:59

Oooooooooo w takim razie na Astro koniecznie powinien być Gateway. Mam tyle pomysłów a właśnie zawsze myślałem, że nie wyjdzie jak przekieruje na pobranie. Ogólnie to najlepiej zarejestrować się w jakiejś Adnook'ce czy innej sieci i wtedy chyba można wklejać oferty gdzie się chce. Ja na razie zostaje przy PPA, bo jestem jeszcze zbyt świeży na takie zabiegi Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 23-07-2013 22:01

(23-07-2013 21:53)patryk0407 napisał(a):  Dzięki, reput leci dla Cb Smile Mam 2 inne pytania:
1. Jak wstawić vote na stronę "tak i "nie" ale żeby nikt nie mógł głosować, tzn. tylko zarejstrowani
2. Jak wstawić player na stronę, np. że niby film się ładuję a tu nagle oferta wyskakuje

1. Do realnych ocen? Możesz zrobić fake buttony i fake statystyki Smile
2. Wystarczy że skopiujesz gif'a playera z innej stronki i dodasz go jako obrazek na swoją Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 23-07-2013 22:33

(23-07-2013 22:01)surfer0700 napisał(a):  
(23-07-2013 21:53)patryk0407 napisał(a):  Dzięki, reput leci dla Cb Smile Mam 2 inne pytania:
1. Jak wstawić vote na stronę "tak i "nie" ale żeby nikt nie mógł głosować, tzn. tylko zarejstrowani
2. Jak wstawić player na stronę, np. że niby film się ładuję a tu nagle oferta wyskakuje

1. Do realnych ocen? Możesz zrobić fake buttony i fake statystyki Smile
2. Wystarczy że skopiujesz gif'a playera z innej stronki i dodasz go jako obrazek na swoją Smile

1.Ale jak dodać te fake buttony i żeby po kliknięciu wyskoczyło że tylko dla zarejestrowanych.
2. Skopiować, tzn jak? Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - WazzaP - 23-07-2013 22:33

1. http://zarabiam.com/Temat-Jak-zrobic-ankiete-na-blogu-64576


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 23-07-2013 22:38

2. Np tak:

[Obrazek: player.gif]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 23-07-2013 22:48

OO dziękuje wam bardzo! Smile
Kolejne pytanie, sorki że tak sporo ale wole się dopytać.
Jak zrobić tak: po kliknięciu na button wyskakuje małe okno dialogowe z jakimś napisem i pod tym przyciski "pobierz" oraz "wyjdz"


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Horusssek - 28-07-2013 11:40

jak wygląda przykładowa oferta do wykonania by coś ściągnąć? mógłby ktoś podrzucić mi link?

i czy te oferty nie są zbyt trudne i ludzie radzą sobie z ich wykonywaniem?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - WazzaP - 28-07-2013 11:43

Horusssek, to wszystko zależy od państwa z jakiego ktoś chce pobrać Smile