Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 11-07-2013 09:31

Znam ludzi, którzy wszystko kopiują z innych blogów, i trzepią niezłe kokosy :]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 11-07-2013 09:41

Np. Ty? Jerk2
Taki mały żarcik z rana Big Grin
Ale tak to prawda, niektórzy to kopiują jak idzie, aż oczy bolą że wszędzie znaki wodne innej strony a ten to u siebie ma a tu jeszcze głąby pobierają mu facepalm


RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 11-07-2013 12:20

@up
Dokładnie. Szukam jakiejś niszy, patrze jakiś blog co ją ma. Z ciekawości patrzę ile ma UU na speedtest.pl a tu jeb 2500UU. Nazwa bloga jakaś dziwna a same znaki wodne z hackersuniversity impreza

Ja pięknie, ładnie wszystko robię własne i nikt nie pobiera. Panie, co z tą Polską (i resztą świata)? Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 11-07-2013 12:29

Co jak co, ale wszystkie swoje "programy" robię sam, i nie ma opcji, żeby ktoś zakrył wszystkie znaki wodne, które pozostawiam na zdjęciach :]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 11-07-2013 12:32

Ja tam znaków wodnych nie daje. Daje duży link w programie oraz w oknie następny link. Mam WP-Copy Protect więc na nie myślących ludzi to działa. Bo dla dobrze myślących wystarczy przycisk "Print Screen" Jerk2
Może kiedyś bym dał ale na razie nie ma sensu, skoro mało kto mnie odwiedza = mało kto ukradnie screeny. Opisu nikt nie dotknie dzięki wtyczce. Ale w sumie wszystko można w kodzie znaleźć.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 11-07-2013 12:35

Ode mnie ostro kradną opisy, i nie raczą nawet zmienić w nim nazwy bloga Jerk2

Od takich matołów to nikt nie powinien pobierać Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - CreepyUploader - 11-07-2013 12:38

(11-07-2013 12:35)Vister81 napisał(a):  Ode mnie ostro kradną opisy, i nie raczą nawet zmienić w nim nazwy bloga Jerk2

Od takich matołów to nikt nie powinien pobierać Big Grin


Ale pobierają facepalm


ps: Vister ile ty masz UU/Klikow/$?Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Tidus - 11-07-2013 12:39

(11-07-2013 12:32)vankosiara napisał(a):  Ja tam znaków wodnych nie daje. Daje duży link w programie oraz w oknie następny link. Mam WP-Copy Protect więc na nie myślących ludzi to działa. Bo dla dobrze myślących wystarczy przycisk "Print Screen" Jerk2
Może kiedyś bym dał ale na razie nie ma sensu, skoro mało kto mnie odwiedza = mało kto ukradnie screeny. Opisu nikt nie dotknie dzięki wtyczce. Ale w sumie wszystko można w kodzie znaleźć.

Myślący wejdą w source code i mogą skopiować cały post wraz z obrazkami.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 11-07-2013 12:41

(11-07-2013 12:39)Tidus napisał(a):  Myślący wejdą w source code i mogą skopiować cały post wraz z obrazkami.

A jeżeli natrafią na link to wtedy wordpress da znak autorowi bloga, z którego została skopiowana treść i będzie można się zemścić Jerk


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 11-07-2013 12:47

(11-07-2013 12:38)CreepyUploader napisał(a):  
(11-07-2013 12:35)Vister81 napisał(a):  Ode mnie ostro kradną opisy, i nie raczą nawet zmienić w nim nazwy bloga Jerk2

Od takich matołów to nikt nie powinien pobierać Big Grin


Ale pobierają facepalm


ps: Vister ile ty masz UU/Klikow/$?Tongue

Uwierz, że coraz mniej :]