Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 08-06-2013 20:11

Gratki :]

Szkoda, że Pingwin tak namieszał... Ehh :/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bandaid - 08-06-2013 20:12

Oj tam Pingwin.... Ja mam nawet więcej wejść od pojawienia się Pingwina


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 08-06-2013 20:14

(08-06-2013 20:12)Bandaid napisał(a):  Oj tam Pingwin.... Ja mam nawet więcej wejść od pojawienia się Pingwina

Bo teoretycznie "czyści" ludzie dostali lepszą pozycję, a ci używający Black Hat zostali wyrzuceni...
Niby spoko, ale PO CHUYA wyrzucili kogoś, kto nawet sam nie dodawał sobie komentarzy, a co dopiero pozycjonował się "na czarno"? Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - As7 - 10-06-2013 22:05

Upadek stron wcale nie musiał być spowodowany pingwinem. Dostałem informacje iz na każdy początek miesiąca 4,5,6 dzień aktualizowany jest silnik "pandy" która wyłapuje strony z kopiowaną treścią Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - NowyKoles - 11-06-2013 17:11

Wkurza mnie to ze wiekszosc wejsc na bloga mam z anglii , jestem na terenie UK ale hacki widzi kazdy, czy wy tez macie wiekszosc wejsc z polski?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Komet - 11-06-2013 17:41

a masz domene .com czy .uk ? u mnie z USA zdecydowanie najwiecej wejsc


RE: Ogólna dyskusja o PPA - NowyKoles - 11-06-2013 17:50

.eu


RE: Ogólna dyskusja o PPA - buch - 11-06-2013 18:01

Sprawdź sobie w google trends gdzie dana fraza jest najbardziej poszukiwana to prawdopodobnie uzyskasz satysfakcjonującą Cie odpowiedź. Bynajmniej u mnie się to sprawdza.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - prololex - 12-06-2013 17:41

Today's Earnings:
$6.34 - Pierwszy zarobek , blog na razie stoi bo dzis założony nie wiem jak promować mam 5 postów , czy jak ktos anuluje subskrybucje to trace kaske ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kamilov - 12-06-2013 17:48

@prololex
Tak, ale zwykle jest tak, że o wysłaniu sms-a kasa z konta jest zabierana dosyć szybko i ta kasa idzie do Cb. Potem zazwyczaj ludzie anuluję subskrypcję i już nic nie dostajesz.
Chyba, że ktoś wyśle smsa i zaraz potem szybko anuluje, wtedy zabierają Ci pieniądze z konta.