Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - NowyKoles - 12-05-2013 00:15

Od czegos trzeba zacząć Wink Promowanie swoją drogą ale takie promowanie typu yt tez jest pomocne


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 12-05-2013 00:23

Z yt nadal można osiągnąć ogromny traffic, tylko trzeba wiedzieć jak.
Filmiki na ..nastej stronie to owszem strata czasu, ale odpowiednio sprytne działanie może przynieść bardzo zadowalające efekty.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 12-05-2013 13:58

Mam pytanie do Was mam dwie nisze elegancko wypromowane na pierwszej stronie i przed zbanowaniem konta na YT dawały mi kilkaset klików dziennie teraz udało mi się je doprowadzić do podobnych pozycji i lipa po kilkanaście klików na dzień nie wiem co się dzieje .Nie spadł wam traffic z YT.Zauważyłem że na urządzeniach przenośnych YT w ogóle nie działa czy oni coś robią macie jakieś wiadomości ??


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Believe - 12-05-2013 16:46

Macie na blogu jakiegoś hacka do pobrania, ale wiadomo, że to fake. Co jest tym hackiem? Inny program, jakaś piosenka może czy zupełnie co innego? Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 12-05-2013 16:50

Jak mi sie chce to robie aplikacje vb która pod każdym przyciskiem wywala error
"An error ocurred, please re-download software"
Licząc na dodatkowe pobranie, a jak nie to zmieniam jakikolwiek plik na rozszerzenie .exe pod nazwą danej "niszy"


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Babcia_Irenka - 12-05-2013 16:59

To i ja się dołączę do tego tematu Wink

Więc dzisiaj zrobiłem bota w VB 10 i filmik na YT. Bota wrzuciłem na "AstroKesza". Teraz zbieram kredyty na wyświetlenia filmiku Smile
Nisza jest całkiem niezła. Poszperałem po internetach i nie znalazłem podobnego programu. W Google Trends ma całkiem sporo wyszukań Wink

Zobaczę co z tego wyniknie, czy będzie jakieś zainteresowanie, czy będą pobrania.... Wink


Na obecną chwilę 0.00$


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roku00 - 12-05-2013 17:06

Panowie, mam pytanie. Da się w jakiś sposob przywrócić usunięta oferte na AC?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - cupcup - 12-05-2013 18:12

Dlaczego jak wpisuje nazwe filmu na yt to go niema ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 12-05-2013 18:17

(12-05-2013 18:12)cupcup napisał(a):  Dlaczego jak wpisuje nazwe filmu na yt to go niema ?
Też tak mam z jedną swoja niszą wszystko jest ok żadnej literówki w nazwie a go nie ma w wyszukiwarce . Coś mi się wydaje że chyba coś tam robią bo i traffic mi dramatycznie spadł choć mam nisze na pierwszych stronach .


RE: Ogólna dyskusja o PPA - cupcup - 12-05-2013 18:24

Może to kwestia dni , kiedy yt przywróci go do wyszukiwarki