Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 06-05-2013 19:14

Tak ktoś pisał na tym forum i dlatego wziąłem to za prawdę. Sorki, że wprowadziłem w błąd.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 06-05-2013 19:44

Rozumiem, jeżeli jednak nie jesteś czegoś pewien to po prostu nie pisz, albo zaznacz że nie jesteś tego pewien. Później inni userzy dalej będą podawali błędne informacje i w niektórych przypadkach sami sobie będą szkodzili - to taka rada na przyszłość, od dobrego kolegi. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bandaid - 06-05-2013 19:46

Dużo osób tak mówi. Nawet wielu "mentorów".


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 06-05-2013 19:49

Ja ekspertem nie jestem, ale nie spotkałem się jeszcze z tym żeby pingowanie komukolwiek zaszkodziło. Poza tym zawsze istnieje jeszcze coś takiego jak "google", tam znajdziemy odpowiedzi na większość naszych pytań. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 06-05-2013 19:52

Gdyby pingowanie szkodziło, to różne marki by się wykańczały.

Mercedes pingowałby Toyote.
Adidas pingował by strony Nike.
A zc by pingowało lcp.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 06-05-2013 21:00

Jeśli jest jakaś dobra dusza która pomoże w optymalizacji wordpressa pod seo i w ogóle da wskazówki aby dobrze wypozycjnować bloga niech napisze na pw. Będę bardzo wdzięczny. Niestety kontakt z moim mentorem jest kiepski Sad a potrzebuje pomocy.


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - Gremquen - 06-05-2013 21:12

To sobie mentora zmien.
Po co Ci mentor, ktory nie jest w stanie Ci pomoc, a pieniadze z refa otrzymuje?

Wysłane z mojego GT-I5510


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 07-05-2013 06:50

Wiara da się otagować jakoś bloga na blogpost? Bo mam fajną niszę ale jest na krótki okres i chce się jakoś wybić z tym blogspotem Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 07-05-2013 09:57

Dodajecie Extra Tagi do nisz na YT ma to jakiś sens ?? I kolejne pytanie Promuje sobie nisze na YT dzisiaj juz 3 dzień powoli pnę się do góry a tu bach dzisiaj po wpisaniu tytułu nie ma w wynikach wyszukiwania na żadnej z 18 stron . Filmik funkcjonuje a w wyszukiwaniu go nie widać czemu ??


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 07-05-2013 22:12

extra tagów już się nie opłaca dawać bo nic nie pomagają.
A co do filmiku to może nie ma bo zrobiłeś literówkę w słowie jak ja kiedyś Lol