Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - weballegro - 26-04-2013 20:43

Wpisz tak:

Kod:
mysql.hostinger.pl



RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 26-04-2013 21:01

Nadal nie działa.

Btw. ja tam wybieram login i hasło jakie chcę mieć czy już jakieś jest i po prostu muszę je podać...? Bo może robię ciągle to źle Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ManXer - 26-04-2013 21:54

(26-04-2013 20:05)Thaik napisał(a):  @up : mam tak, i nie działa ;]


@edit: jak chcę dodać url do linku to przy otwieraniu go wyskakuje "This content failed to load."
Any ideas ?

niestety ale musisz zmienić szablon, też tak miałem.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - weballegro - 26-04-2013 21:55

W panelu hostinger powinieneś mieć te dane... Hasło prawdopodobnie ustalasz sam w tym panelu, tworzysz bazę mysql i podajesz te dane przy instalacji WP


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 26-04-2013 22:01

Ludziska, ukrywać TAGI przy postach? Bo tak na widoku to one są łatwe do zarypania ciut Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 26-04-2013 22:07

(26-04-2013 21:55)weballegro.pl napisał(a):  W panelu hostinger powinieneś mieć te dane... Hasło prawdopodobnie ustalasz sam w tym panelu, tworzysz bazę mysql i podajesz te dane przy instalacji WP

Działa. Lecz teraz :
Kod:
Nie można wybrać bazy danych
Udało nam połączyć się z serwerem bazy danych (co oznacza, że wprowadzona nazwa użytkownika i hasło są w porządku), ale nie udało się wybrać bazy wordpress.

Czy taka baza danych na pewno istnieje?
Czy użytkownik ************ posiada uprawnienie dostępu do bazy wordpress?
W niektórych systemach nazwy baz danych poprzedzane są nazwą użytkownika - mają one postać nazwauzytkownika_wordpress. Może w tym tkwi problem?
Jeżeli nie wiesz jak skonfigurować bazę danych skontaktuj się z administratorem serwera. Jeśli wszystkie kroki zawiodą, możesz poszukać pomocy na forum pomocy WordPressa.



RE: Ogólna dyskusja o PPA - weballegro - 27-04-2013 08:16

A utworzyłeś bazę danych? Prawdopodobnie robisz to w cPanelu. Później musisz utworzyć użytkownika mysql i przypisać do niego utworzoną bazę danych. Poczytaj w internecie o tym, jest tego cała masa...


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KosikSquad - 27-04-2013 10:18

Jak wyłączyć tagi przy wpisach w wordpresie ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - adaszet - 27-04-2013 10:18

Od pewnego czasu, jak zacząłem zarabiać już pokaźniejsze sumki na uploadingu, nurtuje mnie pytanie, czy to wszystko jest legalne. Istnieje możliwość otrzymania jakiejś kary prawnej za taki sposób zarabiania pieniędzy? W pewien sposób oszukujemy ludzi, więc...
Bardzo proszę o odpowiedź Wink

Pozdrawiam!


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 27-04-2013 10:33

(26-04-2013 17:51)Vister81 napisał(a):  Toż byłbym głupcem, gdybym nie musiał komentarzy akceptować pokerface

Chodzi mi o ogólny spam, który generuje mi na skrzynce i na WP...

Przecież możesz wyłączyć powiadomienia na skrzynce pocztowej. Na WP raczej polecam zostawić Big Grin



(26-04-2013 22:07)vankosiara napisał(a):  
(26-04-2013 21:55)weballegro.pl napisał(a):  W panelu hostinger powinieneś mieć te dane... Hasło prawdopodobnie ustalasz sam w tym panelu, tworzysz bazę mysql i podajesz te dane przy instalacji WP

Działa. Lecz teraz :
Kod:
Nie można wybrać bazy danych
Udało nam połączyć się z serwerem bazy danych (co oznacza, że wprowadzona nazwa użytkownika i hasło są w porządku), ale nie udało się wybrać bazy wordpress.

Czy taka baza danych na pewno istnieje?
Czy użytkownik ************ posiada uprawnienie dostępu do bazy wordpress?
W niektórych systemach nazwy baz danych poprzedzane są nazwą użytkownika - mają one postać nazwauzytkownika_wordpress. Może w tym tkwi problem?
Jeżeli nie wiesz jak skonfigurować bazę danych skontaktuj się z administratorem serwera. Jeśli wszystkie kroki zawiodą, możesz poszukać pomocy na forum pomocy WordPressa.


Jak sobie nie poradzisz to napisz do mnie na PW, wykonam to za Ciebie. Smile (Oferta ważna tylko dzisiaj do 17).






(27-04-2013 10:18)KosikSquad napisał(a):  Jak wyłączyć tagi przy wpisach w wordpresie ?


Wszystko zależy od szablonu. Niektóre są rozbudowane i mają swój mini panel, tam powinieneś to znaleźć. Jak nie to wejdź w Edytor i edytuj plik odpowiadający za wygląd wpisu. Ciężko mi powiedzieć który to, bo to też zależy od szablonu - przynajmniej w moim przypadku Smile