Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 09-04-2013 14:25

(09-04-2013 14:02)rozekrr napisał(a):  Przecież surfer wyżej pisał, nie da Ci nic katalogowanie na POLSKĘ angielskiego bloga... Chyba że blog masz pod polaków. Jednak lepiej opłaca się presell page.


Też chciałem się dowiedzieć, czy jest sens pakowania się w te katalogi. Nuż jakiś byłby zagraniczny? :]

Co do preclowania - jak porządnie coś takiego zacząć?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 09-04-2013 14:31

Boshe, widzisz a nie grzmisz... Przecież jest masa darmowych zagranicznych katalogów i preclów w Google, wystarczy wpisać, poczytać fora, przy okazji nauczysz się na przyszłość. To są podstawy, a informacji o tym w internecie jest multum. Także poświęć godzinkę a na pewno się dowiesz.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 09-04-2013 14:35

Uwierz lub nie, ale cały mój czas spędzony w łóżku poświęcam na dopracowywaniu swej wiedzy na ten temat Smile

Po prostu obawiam się wielu rzeczy, od nałożenia filtra, po bezwartościowy spam. Bez profesjonalnego wytłumaczenia nawet spędzając tygodnie nic nie zdziałam.
Ale okej - poświęcę tą godzinkę zgodnie z Twoimi zaleceniami.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 09-04-2013 14:42

Gdyby każdy myślał tak jak Ty o filtrze, banie, to nic by z tego nie miał.
Jeżeli będziesz wszystko robił rozważnie, i stopniowo a nie 100 wpisów dziennie, to nic złego się nie stanie.

Wybieraj katalogi z mocnym PR i max. 10 wpisów dodawaj (każdy do innego).

Co do precli, jeżeli się na nie zdecydujesz również staraj się wybieraj te najlepsze, możesz również zastosować mieszarkę tekstów pod artykuł, bądź zakupić jego napisanie osobie która oferuje taką usługę (chociażby na Allegro).


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 09-04-2013 15:05

(09-04-2013 09:33)michalzabc napisał(a):  surfer, gdzie pingujesz strony?Smile

http://pingler.com/
i autoping.



(09-04-2013 14:25)Vister81 napisał(a):  
(09-04-2013 14:02)rozekrr napisał(a):  Przecież surfer wyżej pisał, nie da Ci nic katalogowanie na POLSKĘ angielskiego bloga... Chyba że blog masz pod polaków. Jednak lepiej opłaca się presell page.

Też chciałem się dowiedzieć, czy jest sens pakowania się w te katalogi. Nuż jakiś byłby zagraniczny? :]

Co do preclowania - jak porządnie coś takiego zacząć?


Nie widziałem jeszcze na allegro dobrego katalogowania 'zagranicznego'.
Co do preclowania - pisać poprawnie po angielsku.

(09-04-2013 14:15)Lusek napisał(a):  Sluchajcie mam taka sprawe. Otoz w wordpess jak sie klika ,,zapisz szkic,, to pozniej tworza sie archiwa ktore pokazuja sie w ynikach google. wiem ze to zasmieca samego wordpressa. Wiecie jak takie archiwum postow usunac?

Pierwsze słyszę, żeby coś takiego było. NA jakiej zasadzie to działa?
Samo usunięcie szkicu nic nie daje?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 09-04-2013 15:08

Wielkie dzięki :] Muszę teraz znaleźć porządne katalogi i ułożyć parę porządnych tekstów Wink

Mam nadzieję, że do jutra ogarnę całą sprawę.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 09-04-2013 15:21

Polecam płatne Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 09-04-2013 15:54

Większy kopniak rzecz jasna dla bloga Wink Co do tego na szybko Vister, to na spokojnie bo filtr poleci. Kilka wpisów dziennie, i oczywiście dobrze dobieraj słowa kluczowe, oraz opis dla wpisu.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 09-04-2013 15:58

Dokładnie. I warto też uprzedzić, że precle z translatora nie są zbyt dobrym pomysłem Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 09-04-2013 16:16

Przykładowa strona : http://www.onemilliondirectory.com

Takich mam szukać? :>