Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 08-04-2013 13:36

Pewnie ze mam Smile Dzieki za pomoc Smile

Kolejne pytanie. Jak zmienic wartosc w grze na fejsie ;] Wiecie o co chodzi. Jak zrobic zeby wygladalo ze realnie sie zmienila wartosc Smile Probowalem cheat engine ale niestety cos nie dziala. Sa jakies inne sposoby?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Mikoszi - 08-04-2013 22:55

Gdy używasz cheat engine użyj opcji frozen value czy coś takego. Wtedy te wartości, które zmienisz nie wrócą do oryginalnych.

Poza tym o cheat engine jest tyle poradników na necie, że masakra.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 09-04-2013 07:06

czytalem o cheat engine ale nie moglem nic nim zmienic. Chyba ze robie cos zle. Poczytam jeszcze w takim razie.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 09-04-2013 07:14

U mnie tragedia Sad Mimo pingowania, dodawania bloga do katalogów, bla bla, wyświetlenia spadają na łeb na szyję.

Przy 300 UU tydzień temu, wczoraj miałem ich 99, a ogólne wejścia na stronę oscylują w granicach 150 pokerface

No i ja już kurde nie wiem co mam robić :/ Do tego FC padł Lol


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 09-04-2013 09:33

surfer, gdzie pingujesz strony?Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 09-04-2013 09:48

Odpowiem za siebie, chociażby na http://www.pingbomb.com a jest w Google tego więcej Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 09-04-2013 13:24

Mam pytanie.

Czy "tanie" katalogowanie z Allegro (kilka(naście) złotych) może przynieść jakieś widoczne rezultaty?
Albo jeśli ktoś ma jeszcze jakieś "sprawdzone" sposoby na promocje strony, proszę o kontakt :] Czy to na PW, czy to w tym temacie.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ThePro - 09-04-2013 14:01

vister nie tylko tobie spada u mnie tak samo :/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 09-04-2013 14:02

Przecież surfer wyżej pisał, nie da Ci nic katalogowanie na POLSKĘ angielskiego bloga... Chyba że blog masz pod polaków. Jednak lepiej opłaca się presell page.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 09-04-2013 14:15

Sluchajcie mam taka sprawe. Otoz w wordpess jak sie klika ,,zapisz szkic,, to pozniej tworza sie archiwa ktore pokazuja sie w ynikach google. wiem ze to zasmieca samego wordpressa. Wiecie jak takie archiwum postow usunac?