Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 05-04-2013 18:29

To widocznie istnieją różne rodzaje banów. Ja miałem konto na Gmailu, połączyłem je z YouTube.
Dostałem bana na YouTube to i na Gmail nie mogę się zalogować.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 05-04-2013 18:37

Ale wrzucałeś na te prywatne konto filmy ? Czy razem z falą banów Twoje prywatne się załapało?

Jeżeli tak jest to trochę lipa bo te co zakładam specjalnie pod wrzucanie filmików mam gdzieś. Na swoje prywatne konto nic nie wrzucam, a jest połączone z pocztą, wiec tutaj lekkie obawy.

Swoja drogą:

http://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail-pl/bkvpmZQ9wvY


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 05-04-2013 18:40

Tak, na prywatne wrzucałem filmy.
Co do Twojego linku zauważ że to jest z 2011 roku, wiele mogło się zmienić.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 05-04-2013 18:52

Okey, dzieki za odp.
A macie jakieś sposoby lub rady, aby uchronić swoje prywatne konto przed banem?

Teraz pomyślałem, że może kupię starter, wykupię pakiet i przez mobilny internet będę wrzucać.
Tylko czy w mobilnym necie jest zmienne IP?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 05-04-2013 18:54

Jedyny normalny logiczny sposób na ochronę prywatnego konta przed banem to - nie wrzucanie na niego filmików Wink Załóż fake konta i tyle Wink
Ja mam internet mobilny i mam zmienne IP, wszystko pięknie śmiga.
W Netii jest chyba zmienne??? Ale nie jestem pewien.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 05-04-2013 18:59

No wiadomo, że nic ze swojego prywatnego wrzucać nie będę. Tylko z fake kont, ale czytałem, że istnieje ryzyko bana także prywatnego (nawet jak się na niego nic nie wrzuca).

Ja u siebie w neostradzie mam zmienne IP. Troche gitarę zawracam, ale wolę być pewny bo u mnie w domu wszyscy na gmailu siedzą, i jak przez te moje fake konta na youtube mogą dostać bana to będzie lipa ;p


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 05-04-2013 19:01

Raczej nie. Jak nie wrzucasz na swoje prywatne to bana nie powinno być.
Ja na jednym IP logowałem się na kilka kont i tylko poszczególne dostały bana - prywatne na które nic nie wrzucałem nie dostało bana.

Od zawracania gitary jest ten temat, więc się nie krępuj Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 05-04-2013 19:06

(05-04-2013 18:59)KsL napisał(a):  No wiadomo, że nic ze swojego prywatnego wrzucać nie będę. Tylko z fake kont, ale czytałem, że istnieje ryzyko bana także prywatnego (nawet jak się na niego nic nie wrzuca).

Ja u siebie w neostradzie mam zmienne IP. Troche gitarę zawracam, ale wolę być pewny bo u mnie w domu wszyscy na gmailu siedzą, i jak przez te moje fake konta na youtube mogą dostać bana to będzie lipa ;p

Gwarancji nigdy nie masz.. ja korzystałem już na oko prawie z 200 kont yt, z czego przy życiu zostało około 50 w tym 2 prywatne konta gmail/yt z których swego czasu też wrzucałem filmy pod ppa.
Konta yt zostały wyłączone, natomiast z mailowych korzystam do dziś.
Czasami po prostu musze je ponownie weryfikować Wink
(nie mam zmiennego ip)


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 05-04-2013 20:32

mi poleciało kilkanaście kont na yt razem z pocztą ale 2 prywatne zostały, więc luz, nie ma się raczej czego bać Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - makingmoney - 06-04-2013 02:00

...