Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



Odp: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 04-04-2013 22:42

ja tylko czekam az sobie z tego jutuba pojdziecie Jerk


RE: Ogólna dyskusja o PPA - NowyKoles - 04-04-2013 23:55

Poszukuje mentora do zarabiania na PPA (sam okolo 2 lata temu zarobilem ponad 800$ na ShareCash)
Mam pare pomyslów na fake pliki (siedze w anglii i na codzien przebywam z anglikami wiec wiem co ich interesuje) Potrzebuje jednak dodatkowo mentora który pomoże mi w zarabianiu na PPA.
Pracuje więc jestem dostępny w godzinach wieczornych. Po godzinie 18tej polskiego czasu.

Proszę o pisanie PW

Jestem bardzo ambitny i myślę że może coś z tego wyjść


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 05-04-2013 17:01

Wybaczcie, że znów ten temat poruszam, ale wole mieć pewność.

Z tego co widzę, to na youtube można się zalogować tylko z gmaila.
Jeżeli dostanę bana na youtube to jest możliwe, że bana dostanie w jakiś sposób poczta gmail? Bardziej chodzi mi o ochronę mojej prywatnej poczty. Dzisiaj tak myślałem i nie wiem czy jest możliwe zbanowanie poczty, ale wolę się upewnić ;P


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 05-04-2013 17:19

cale konto banuja razem z gmail . jak logowales sie z tego samego ip na innym koncie to czekaj na 99% bana ;p


Odp: RE: Odp: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 05-04-2013 17:22

(05-04-2013 17:19)miniek9090 napisał(a):  cale konto banuja razem z gmail . jak logowales sie z tego samego ip na innym koncie to czekaj na 99% bana ;p

Wyczuwam sarkazm? ;D

Wysłane z mojego GT-I9001


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 05-04-2013 17:32

(04-04-2013 19:59)patryk0407 napisał(a):  Lepiej kupić tanie katalogowanie z allegro bo są więcej warte niż te śmieci bezpłatne w których pełno syfu, bo nikt tego nie monitoruje Smile

A gdzie Ty widziałeś na allegro dodawanie do zagranicznych katalogów??

(04-04-2013 21:38)Vister81 napisał(a):  A ja mam pytanie.
Czy przykładowo TAKIE katalogowanie "podbije" mojego bloga?

I dodawać stronę główną, czy też poszczególne wpisy? Opis to wiadomo, po angielsku Tongue

A może polecacie coś "pewniejszego"?


To jest dodanie do POLSKICH katalogów, a nie zagranicznych.
Dodawać tylko stronę główną. Smile


(04-04-2013 23:55)NowyKoles napisał(a):  Poszukuje mentora do zarabiania na PPA (sam okolo 2 lata temu zarobilem ponad 800$ na ShareCash)
Mam pare pomyslów na fake pliki (siedze w anglii i na codzien przebywam z anglikami wiec wiem co ich interesuje) Potrzebuje jednak dodatkowo mentora który pomoże mi w zarabianiu na PPA.
Pracuje więc jestem dostępny w godzinach wieczornych. Po godzinie 18tej polskiego czasu.

Proszę o pisanie PW

Jestem bardzo ambitny i myślę że może coś z tego wyjść

Stworzony jest osobny temat do takich anonsów:
http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806
Zapraszam.


(05-04-2013 17:01)KsL napisał(a):  Wybaczcie, że znów ten temat poruszam, ale wole mieć pewność.

Z tego co widzę, to na youtube można się zalogować tylko z gmaila.
Jeżeli dostanę bana na youtube to jest możliwe, że bana dostanie w jakiś sposób poczta gmail? Bardziej chodzi mi o ochronę mojej prywatnej poczty. Dzisiaj tak myślałem i nie wiem czy jest możliwe zbanowanie poczty, ale wolę się upewnić ;P

Ban na YT i pocztę poleci Wink


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 05-04-2013 17:45

To jak te moje prywatne się załapię na bana yt to gmail poleci i wszystkie dane do kont bankowych itp. pójdą do piachu? Jesteście pewni?

Wysłane z mojego GT-I9001


RE: Odp: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 05-04-2013 17:51

(05-04-2013 17:45)KsL napisał(a):  To jak te moje prywatne się załapię na bana yt to gmail poleci i wszystkie dane do kont bankowych itp. pójdą do piachu? Jesteście pewni?

Wysłane z mojego GT-I9001
Nigdy na prywatne konta nie zakłada się/przesyła czegoś co może grozić banem Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 05-04-2013 17:57

(05-04-2013 17:45)KsL napisał(a):  To jak te moje prywatne się załapię na bana yt to gmail poleci i wszystkie dane do kont bankowych itp. pójdą do piachu? Jesteście pewni?

Wysłane z mojego GT-I9001

Tak, na pewno. Dostaniesz bana. Sam ostatnio dostałem, więc jestem pewien.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Zera1 - 05-04-2013 18:10

Ja dostałem bana na YT na prywatnym koncie, a gmail oraz inne usługi google działają.