Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 04-04-2013 08:27

to następna sprawa to spam .. jak ktoś znajdzie unikalne forum z grami to może troszkę wyciągnąć.. trzeba jednak trafić w chwilę bez modków i adminów to posty sporo sie utrzymają ;p


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 04-04-2013 08:28

Na naprawdę dobrym forum ciężko trafić na moment, gdy nie ma żadnego moda czy admina. Przykładem jest chociażby to forum. Zawsze jest ktoś kto odpowiednio potraktuje takiego delikwenta.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 04-04-2013 08:31

jeżeli admini są z np. stanów zjednoczonych to mają inną strefe czasową , więc o 1 w nocy pewnie nie bedzie zadnego ;p


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 04-04-2013 11:02

Mam do was pytanie. Jaka macie strone głowna na blogu? Albo jaka polecanie? Zeby byl widoczny caly wpis czy moze fragment wpisu i ,,read more,,? Jesli preferujecie ta druga opcje to jak to zrobic w wordpress? Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 04-04-2013 11:04

Wydaje mi się, że więcej osób preferuje "read more". Bynajmniej takich blogów jest zdecydowanie więcej.
Możesz to zrobić znajdując ciekawy szablon Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 04-04-2013 11:12

no wlasnie mam juz bloga dosc dlugo i nie chce zmieniac szablona a moj nie ma takiej opcjiBig Grin pytanie czy jest jakas wtyczka.

dobra juz znalazlem ta opcje Smile We wpisie byla Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 04-04-2013 11:17

A w opcjach obecnego szablonu nie masz takiej opcji?
Jeżeli szablon ma swój własny panel administracyjny to czasami można to ustawić Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 04-04-2013 13:50

ok to mam kolejny problem. Po wpisaniu swojego adresu stronki wyskakuje taki bląd
http://error.fwl.pl/500.html?

ciągle są problemy z tym fwl. muszę ich zmienić.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - cupcup - 04-04-2013 14:57

mam problem z yt , wczoraj dodałem komentarz a dziś już został usunięty wtf ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 04-04-2013 15:08

(04-04-2013 13:50)Lusek napisał(a):  ok to mam kolejny problem. Po wpisaniu swojego adresu stronki wyskakuje taki bląd
http://error.fwl.pl/500.html?

ciągle są problemy z tym fwl. muszę ich zmienić.

No to zmień serwer Smile


(04-04-2013 14:57)cupcup napisał(a):  mam problem z yt , wczoraj dodałem komentarz a dziś już został usunięty wtf ?

Tzn. co konkretnie zostało usunięte? Komentarz gdzie? Przy Twoim filmiku czy przy czyimś filmiku?
Jak przy czyimś to po prostu ktoś wszedł na swój kanał, zobaczył komentarz (twój), nie spodobał mu się on i go wyrzucił - proste Wink