Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Tiger04 - 02-04-2013 21:09

(02-04-2013 18:08)kefiro napisał(a):  Koledzy co może być przyczyną tego, że od kilku dni nie wpadają mi W OGÓLE pobrania mimo ponad 500 unikalnych wejść dziennie..Rolleyes
Korzystam z astro i sharebay, linki pod adf.ly.
Wcześniej miałem pliki na innych hostingach i wpadało te $2-5 dziennie chociaż, teraz nic..
Jeśli znalazłby się ktoś dobry to podeślę linka do bloga na pw

Albo jedno, albo drugie nie używaj adf.ly razem z PPA. Moim zdaniem zmniejsza to ilość wejść na link z ofertą.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - kefiro - 02-04-2013 21:14

....


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Macieqx - 02-04-2013 21:48

Polecam : goo.gl

btw sprawdź :
1.Czy przypadkiem nie są usunięte pliki
2.Czy masz dobrany odpowiedni mirror


RE: Ogólna dyskusja o PPA - gelmen - 02-04-2013 22:03

Gdzie dostanę listę fake komentarzy do PPA ? Wiem, że gdzieś tu na forum takie coś było, ale nie mogę znaleźć.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - makingmoney - 02-04-2013 22:49

...


Odp: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 03-04-2013 00:24

Pytanko mam.
Jak na razie staram się rozwinąć bloga, ale zaczynam myśleć o wrzucaniu filmików na youtube.
Z tego co czytam to często ludzie bana dostają. Czy moje prywatne konto także jest narażone na bana? Istnieje ryzyko, że podczas fali banków kont z fake hackami itp. może zostać zbanowane te prywatne?
Mając zmienne IP, mogę się przed tym jakoś uchronić? Wink

Wysłane z mojego GT-I9001


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Macieqx - 03-04-2013 06:19

@gelmen , ktoś udostępniał .rar z poradnikami do serwisów PPA i tam na pewno były.


RE: Odp: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 03-04-2013 06:59

(03-04-2013 00:24)KsL napisał(a):  Czy moje prywatne konto także jest narażone na bana? Istnieje ryzyko, że podczas fali banków kont z fake hackami itp. może zostać zbanowane te prywatne?
Mając zmienne IP, mogę się przed tym jakoś uchronić? Wink

Wysłane z mojego GT-I9001
Prywatnego konta nie używaj lepiej jeśli jest dla Ciebie jakieś "ważne", bo też dostanie bana, zmienne IP nic nie pomoże Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 03-04-2013 07:40

(03-04-2013 00:24)KsL napisał(a):  Pytanko mam.
Jak na razie staram się rozwinąć bloga, ale zaczynam myśleć o wrzucaniu filmików na youtube.
Z tego co czytam to często ludzie bana dostają. Czy moje prywatne konto także jest narażone na bana? Istnieje ryzyko, że podczas fali banków kont z fake hackami itp. może zostać zbanowane te prywatne?
Mając zmienne IP, mogę się przed tym jakoś uchronić? Wink

Wysłane z mojego GT-I9001

Twoje prywatne konto również jest narażone na bana, ale ponoć konto ma dłuższy staż to 'później' dostanie bana. Ban nie jest rzeczą nieuniknioną.

Zmienne IP w sumie daje tyle, że na czysto możesz sobie założyć kilka kont YT. Smile Sam mam zmienne i kont na YT mi nie brakuje Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - kefiro - 03-04-2013 09:07

(02-04-2013 21:48)Macieqx napisał(a):  Polecam : goo.gl

btw sprawdź :
1.Czy przypadkiem nie są usunięte pliki
2.Czy masz dobrany odpowiedni mirror

odpowiedni mirror? tzn. jaki?