Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - clayfer - 31-03-2013 20:54

Swoją drogą, widzę, że dużo osób które ma blogi, w opisy filmów na YT i tak wstawia skrócone linki prosto do mirrora, aby po prostu nie ujawnić swojego bloga z fejkami. Czy jest to dobry pomysł czy może lepiej standardowo link do hacka na blogu?

BTW, widzę, że tutaj pare osób ucieka się do bardziej chamskich metod niż fejki - hack, który w rzeczywistości jest programem, który powiadamia usera, że znaleziono na jego kompie nielegalne oprogramowanie i "blokuje" mu dostęp do PC, chyba, że ta osoba wpisze specjalny kod, który trzeba wziąc skąd?... z pliku, który jest na Astrocash.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 31-03-2013 21:02

Vister, i tak Ci to nic nie da, mojego też zerżneła osoba z tego forum, ale cóż życie. Hosting czy dostawca domeny nic nie pomógł.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 31-03-2013 21:04

(31-03-2013 21:02)Roxi5017 napisał(a):  Vister, i tak Ci to nic nie da, mojego też zerżneła osoba z tego forum, ale cóż życie. Hosting czy dostawca domeny nic nie pomógł.

Ale ja nic nie mówię o dostawcach, tylko o własnych, ewentualnych, sposobach skutecznego "usuwania" takich blogów Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 31-03-2013 21:12

Pewnie atak DDOS Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 31-03-2013 21:39

Aż do takich aktów "anty-działalności" to ja się nie posunę Tongue Chyba że ktoś naprawdę mi napsuje krwi Jerk


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 01-04-2013 11:35

(31-03-2013 20:54)clayfer napisał(a):  Swoją drogą, widzę, że dużo osób które ma blogi, w opisy filmów na YT i tak wstawia skrócone linki prosto do mirrora, aby po prostu nie ujawnić swojego bloga z fejkami. Czy jest to dobry pomysł czy może lepiej standardowo link do hacka na blogu?

Myśle że nie chcą "po prostu nie ujawnić swojego bloga z fejkami", tylko po prostu go nie mają. Smile Taki pomysł jest kiepski. Trzeba wzbudzić zaufanie w osobie ściągającej, a ten blog to daje.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roku00 - 01-04-2013 11:54

Roxi, ta osoba która zgapiła od Ciebie blog pewnie teraz nieźle zarabia.
Słabiutko mi idzie z PPA, ale nie poddam się!
Dzisiaj jedno pobranie z New Zeland za 0.59$.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 01-04-2013 11:59

Roku, wiem, wiem Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 01-04-2013 12:00

Jeżeli to był blog o hackach to bez promocji albo SEO raczej niewiele Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roku00 - 01-04-2013 12:00

Powiem CI Roxi, że mam ok.50 postów na blogu i za każdym razem ludzie pobierają innego hacka.
Przepraszam, raz zdarzyło się, że 3 pobrania miałem z jednego.
Tylko ten nieszczęsny youtube...;(