Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - joseph - 31-03-2013 11:57

Używam XML-Sitemap 3.2.9 do robienia mapy strony ale nie wiem co jest nie tak. Gdy dodaje coś no stronie w mapie strony nic się nie zmienia chociaż mam zaznaczoną opcje "Przebudowuj mapę przy zmianie zawartości bloga". Ręczne przebudowywanie także nic nie daje ;/ Macie jakiś pomysł?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bandaid - 31-03-2013 11:59

oO nie wiedziałem że jest coś takiego, czego to się człowiek nie dowie! Dzięki za wytłumaczenie.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Fudal94 - 31-03-2013 17:02

czy mintshost nie padnie przy 1000 odwiedzin dziennie (blog ppa)
oczywiscie narazei tyle wyswietlen nie mam dziennie lecz na darmowym hoscie padł przy 200 wyswietleniach wiec jest chyba mały problem... :/
zaczołem pozycjonować bloga i dupa.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 31-03-2013 17:25

Masz tam nielimitowany transfer, więc na 99% nic Ci nie padnie, nawet przy 10000 wejść dziennie Cool

Tak BTW - w niedziele jakiś zastój jest, czy coś? Big Grin Jak na razie to mam połowę wejść tego co wczoraj o tej porze (~180, success) D:


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 31-03-2013 17:36

Jak zrobić taki programik jak hack czy coś takiego?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 31-03-2013 17:39

---> Visual Basic Smile Masz jebtylion poradników, wystarczy poszukać, chociażby na zarabiam Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 31-03-2013 18:27

Kupiłem tak jak pisaliście "ukrywanie danych" w az.pl, lecz na http://whois.domaintools.com/ nadal pokazuje moje dane.
Kupiłem to dzisiaj, ale zaksięgowano wpłatę od razu. To trzeba jakoś ręcznie zrobić czy dopiero po jakimś czasie się aktywuje?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 31-03-2013 18:28

Po jakimś czasie. Też to kupowałem. Jutro wszystko będzie śmigało.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roku00 - 31-03-2013 20:04

Cytat:Ciekawie ile osób online Ci wytrzyma Czasami lepiej zainwestować w coś lepszego.
Hehe, zanim dojdę do tego etapu to jeszcze trochę czasu minie. Dziennie mam z 10-50 wejść na bloga.
Teraz próbuję pozycjonować mojego bloga. Zobaczymy jakie skutki będą, ale jak więcej wejść będzie to zapewne kupię lepszą maszynę.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 31-03-2013 20:15

Odnośnie ukrywania danych i kradzieży bloga - osoba, która "zerżnęła" mojego bloga na 99% czytała ten wątek Smile Dane ukryte - na szczęście, ja je sobie zapisałem Jerk