Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 27-03-2013 20:03

coś tu ładnie namieszałeś.
pierwszą część wklejasz między
<head> tutaj </head>
drugą
<body>tutaj</body>


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 27-03-2013 20:10

dzięki, już się udało Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 27-03-2013 20:15

cześć , tylko wejścia z google pozycjonują stronke , tak ?
mam sposob na tysiące takich wejść dziennie. Jednak wyczytłem ze po kilku tygodniach widać efekty ...


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Devil877 - 27-03-2013 22:17

(27-03-2013 19:34)DENON napisał(a):  Yyy , pobrań 0 a klików ..? nie wiem nawet gdzie sprawdzić to hyhy Big Grin a co do bloga na html się nie znam , a taki mało prof blog nie przyciągnie klientów , dlatego na razie skupiam się na YT.

Jeśli nie spróbujesz na "mało profesjonalnym" blogu to się nie dowiesz wiadomo że to potrwa ale bez bloga z samego YT masz marne szanse na pobranie taki filmik łatwo zgłosić i możesz co najwyżej szybko pozbyć się konta .. Także bierz się za blog a nie licz na cud z YT


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 28-03-2013 17:21

(27-03-2013 20:15)miniek9090 napisał(a):  cześć , tylko wejścia z google pozycjonują stronke , tak ?
mam sposob na tysiące takich wejść dziennie. Jednak wyczytłem ze po kilku tygodniach widać efekty ...

Jak wszystko. We wszystkim efekty widać po kilku tygodniach Smile
Wejścia z google nie pozycjonują strony w żadnym wypadku.
Jeżeli masz np dużo backlinków na swoją stronę, a mało wejść, to wtedy googlebot podejrzewa Twoją stronę. Więc jak masz dużo backlinków a mało wejść - źle, nabijaj wtedy wejścia swoim sposobem a Twoja pozycja nie spadnie Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Slight - 28-03-2013 23:17

Mam pytanie. Da się jakoś zresetować StatPress'a? Chcę, żeby usunąć dotychczasowe statystyki..


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Macieqx - 28-03-2013 23:25

Co do powiązania yt a blog, jak film dobrze wypozycjonowany na yt i opis do bloga w linku, to rly dużo kasy leci.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Matixio - 29-03-2013 06:13

(28-03-2013 23:17)Slight napisał(a):  Mam pytanie. Da się jakoś zresetować StatPress'a? Chcę, żeby usunąć dotychczasowe statystyki..

Odinstaluj i zainstaluj na nowoSmile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Slight - 29-03-2013 08:17

Niee... to nic nie daje. ;/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 29-03-2013 09:20

chyba długo nic nie zarobię, usunęli mi dosłowanie wszystkie filmy z yt facepalm