Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - DENON - 27-03-2013 19:22

Mam do was pytanie ile macie filmów aktualnie na YT ? I jaki % wyświetleń kończy się pobraniem ??

Bo u mnie wygląda to tak że na 10 kontach mam ponad 250 filmów i jeszcze nikt nic nie pobrał , łączna liczba wyświetleń to 36 tys. Trochę to demotywujące , a wrzucam premiery gier . Sad Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 27-03-2013 19:24

Ale co Ci z wyświetleń?
Liczą sie kliki w link, wiarygodna strona na której masz to wszystko zbudowane..


RE: Ogólna dyskusja o PPA - DENON - 27-03-2013 19:30

Nie mam strony ani bloga , tylko YT atm Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 27-03-2013 19:32

No to nie licz na specjalne zarobki bo zajumać filmik i wstawić link w opisie to każdy potrafi Wink
Ile masz klików w ten link do pliku?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - DENON - 27-03-2013 19:34

Yyy , pobrań 0 a klików ..? nie wiem nawet gdzie sprawdzić to hyhy Big Grin a co do bloga na html się nie znam , a taki mało prof blog nie przyciągnie klientów , dlatego na razie skupiam się na YT.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 27-03-2013 19:35

jak ustawić gateway żeby przenosiło na surveye po kliknięciu obrazka? Mam kod do umieszczenia na stronie i start widget ale nie mam pojecia co z tym zrobić facepalm

(27-03-2013 19:34)DENON napisał(a):  Yyy , pobrań 0 a klików ..? nie wiem nawet gdzie sprawdzić to hyhy Big Grin a co do bloga na html się nie znam , a taki mało prof blog nie przyciągnie klientów , dlatego na razie skupiam się na YT.

wystarczy Ci blog na blogspocie, darmowy szablon i uwierz mi, ludzie ściągają Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 27-03-2013 19:36

jaki serwis?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 27-03-2013 19:41

zapomniałem, firecash.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 27-03-2013 19:46

Kurde, usuneli mi z fc gatewaya i nie mam pojęcia teraz jak tam ten kod wygląda :|


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 27-03-2013 19:49

Kod do umieszczenia na stronie:
<script type="text/javascript" src="http://firecash.org/user_blablabla"></script>
Start Widget:
<a href="j;" onclick="blablabla;">Download</a>

mam nadzieję, że wystarczy Smile