Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - octawius - 27-03-2013 10:56

Vister81 ściągnij plugin seo by yoas Big Grin Tam ci będzie pisać wszystko co zrobić by post był dobrze zbudowany itp. Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - TwojPsycholog - 27-03-2013 13:03

Czemu gdy chce pobrac cos z ppa np. na firecash mam 0% ankiet chociaż zrobiłem jedną ?


Odp: RE: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 27-03-2013 13:06

(27-03-2013 13:03)TwojPsycholog napisał(a):  Czemu gdy chce pobrac cos z ppa np. na firecash mam 0% ankiet chociaż zrobiłem jedną ?

proste . coraz to lepsze zabezpieczenia przeciw frauderom Wink

wysłano z nokii 2600


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 27-03-2013 15:18

jak długo trzeba czekać na zaakceptowanie gateway'a na fc?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 27-03-2013 17:30

Pytanie - U2B Views mi nie działa, na Enhance punkty w nocy lecą kiepawo, więc są jeszcze jakieś "lepsze" serwisy do promowania filmików?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 27-03-2013 17:47

Shareyoutubevideos


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 27-03-2013 17:52

Też znam, jednak wbijanie tam pointsów jest naprawdę żmudne...

@EDIT
Nie, jednak tego nie znam :>


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lipko111 - 27-03-2013 18:00

Cześć, tak z innej beczki.

Co to jest te PPA?
JAk to robić? xd
Jakieś wskazówki?

Dzięki. Smile)


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 27-03-2013 18:50

(27-03-2013 18:00)Lipko111 napisał(a):  Cześć, tak z innej beczki.

Co to jest te PPA?
JAk to robić? xd
Jakieś wskazówki?

Dzięki. Smile)

pól forum wskazówek, poszukaj troche Smile w wolnym skrócie - dostajesz pieniądze za to, że ludzie wykonają survey, podany przez Ciebie, przed pobraniem pliku.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 27-03-2013 18:51

PPA - Pay Per ACTION (sorry za wcześniejsze Download), czyli za pobranie pliku otrzymujesz pieniądze. Jest jeden haczyk - aby pobranie miało miejsce, osoba chcąca pobrać plik/cokolwiek musi wypełnić ankietę, która to wymaga weryfikacji poprzez podanie nr. telefonu, a następnie opłat z tym związanym. Faktem jest to, że za jedno pobranie dostajesz od 0.01$ do 30$ (zależy od oferty, kraju i przede wszystkim serwisu, przykładowo ktoś z Egiptu zapłaci kilka centów, a ktoś z Francji nawet kilkanaście dolarów).

Jak to robić - wybierasz sobie serwis pozwalający wrzucać pliki i zarabiać na pobieraniu ich (lista polskich : http://zarabiam.com/Forum-Uploading-282), szukasz "niszy", czyli pliku, na który jest popyt, wrzucasz go, promujesz na blogu/YT i czekasz na wyniki. Najlepsi zarabiają nawet kilka tysięcy dolarów dziennie. Nie mówiąc o miesięcznych wynikach.

Jakieś wskazówki - znajdź sobie dobrego mentora, zainwestuj w hosting/domenę, kilkadziesiąt kont na YT i przede wszystkim znajdź niszę. Bo bez tego ostatniego ani rusz Smile