Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



Odp: Ogólna dyskusja o PPA - KsL - 25-03-2013 23:40

Jestem nowy w PPA, tak więc pytanka mam.

1. Odnośnie tego Biebera, w jaki sposób się na takie gier przygotować? Tworzy się stronkę specjalnie czy na blogu się prowadzi live transmisje?

2. Zaczynam w FC, gdzieś przeczytałem że prowizja od wypłaty to 30%, prawda? Trochę sporo to wychodzi w porównaniu z AC gdzie chyba jest 5%. Poprawcie mnie jeżeli coś pomieszałem Wink

Wysłane z mojego GT-I9001


RE: Odp: Ogólna dyskusja o PPA - clayfer - 26-03-2013 00:05

(25-03-2013 23:40)KsL napisał(a):  Jestem nowy w PPA, tak więc pytanka mam.

1. Odnośnie tego Biebera, w jaki sposób się na takie gier przygotować? Tworzy się stronkę specjalnie czy na blogu się prowadzi live transmisje?

2. Zaczynam w FC, gdzieś przeczytałem że prowizja od wypłaty to 30%, prawda? Trochę sporo to wychodzi w porównaniu z AC gdzie chyba jest 5%. Poprawcie mnie jeżeli coś pomieszałem Wink

Wysłane z mojego GT-I9001
2. Ta prowizja dotyczy szybkiej wypłaty.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 26-03-2013 06:26

Roxi, ale się rozwinęłaś. W dzień zarabiasz tyle co wcześniej ledwo w miesiąc Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - buch - 26-03-2013 16:34

witajcie
Nie za bardzo wiedzialem gdzie zadac to pytanie a tutaj temat caly czas sie kreciBig Grin także żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Chciałbym się Was zapytać gdzie umiescić kod gateway jeżeli strona jest postawiona na wp? w edytorze strony znaczników <head> niestety nie znalazłem i mam z tym problem. Zapewne dla wiekszości z Was banalny.
pozdrawiam


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 26-03-2013 16:45

(26-03-2013 16:34)buch napisał(a):  witajcie
Nie za bardzo wiedzialem gdzie zadac to pytanie a tutaj temat caly czas sie kreciBig Grin także żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Chciałbym się Was zapytać gdzie umiescić kod gateway jeżeli strona jest postawiona na wp? w edytorze strony znaczników <head> niestety nie znalazłem i mam z tym problem. Zapewne dla wiekszości z Was banalny.
pozdrawiam

Przy dodawaniu wpisu -> Edytor Tekstowy Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - darkmatthew - 26-03-2013 20:10

dzisiaj 4pobrania, 1.46$ w całości Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 26-03-2013 20:15

Ludzie, pytanko - wystarczy mi sam blog z domeną i hostingiem, czy bez promocji a`la YT się nie obędzie?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 26-03-2013 20:16

Bez promocji YT dasz radę i to lepiej nawet, ale musisz budować posty pod SEO


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 26-03-2013 20:24

(26-03-2013 20:16)Kabajana napisał(a):  [...]ale musisz budować posty pod SEO
Rozjaśnisz ciut?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 27-03-2013 05:57

(26-03-2013 16:34)buch napisał(a):  witajcie
Nie za bardzo wiedzialem gdzie zadac to pytanie a tutaj temat caly czas sie kreciBig Grin także żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Chciałbym się Was zapytać gdzie umiescić kod gateway jeżeli strona jest postawiona na wp? w edytorze strony znaczników <head> niestety nie znalazłem i mam z tym problem. Zapewne dla wiekszości z Was banalny.
pozdrawiam
To zależy od motywu. Ja w swoim mam np. po kliknieciu w "nazwa motwu options" mam pole Head Scrip(s). Jeśli nie masz takiego czegoś to:
Wygląd -> Edytor. I edytujesz pliki np. header.php