Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Odp: Ogólna dyskusja o PPA - octawius - 12-03-2013 15:30

(12-03-2013 08:58)miniek9090 napisał(a):  najszybszy sposob to napisanie wiadonosci do administracji fc lub dawidaWink

mobile phone-brak polskich znakow



Hahahahahaha "najszybszy" xD Ciekawe że napisałem do nich na e-maila i przez tydzień czekałem i nie doczekałem się pomocy dopiero po licznych prośbach na gg do kogoś z administracji nie wiem dokładnie kto to ale udało mi się uzyskać pomoc. Smile Więc może tylko mnie tak olewali ale kontakt tragiczny z administracją. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 12-03-2013 17:46

Mam pytanie do pro earnerów, warto kupić pakiet gold w shareyoutubevideos za 40 $ ? Idea http://www.shareyoutubevideos.com/store/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 12-03-2013 17:52

Moim zdaniem jeżeli dużo promujesz to tak. Wtedy punkty zbiera się o wiele łatwiej i o wiele szybciej.
Jeżeli masz dobre nisze to również tak. Długo siedzisz w PPA? Zarobiłeś już coś?
Jeżeli dopiero zaczynasz to na początku zapoznaj się z tym jak to wszystko działa, i ewentualnie później kup to premium.

ps: sory że nie odpisałem Ci na PW, ale mam tam masakryczny spam Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - MartinS - 12-03-2013 17:55

octawius, wystarczy na gg napisać.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kamilov - 12-03-2013 17:56

Dzisiaj otrzymałem takowy komentarz do mojego filmiku "a survey dont always work, what is a crack good for if you cant get it?"

Również stosunek wyświetleń linku (statystyki z bit.ly) do pobrań jest 70:1 (na 70 wyświetleń jedno pobranie"

Ktoś wie jaki jest tego powód? Dlaczego niektórzy nie mogą wypełniać ankiet?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - sewirus - 12-03-2013 17:59

Moim zdaniem tylko tak piszą by dostać plik za free Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Roxi5017 - 12-03-2013 18:02

Kamilov, kliknieć możesz mieć tysiąc a pobrań np tylko 5 Wink To zależy od szczęścia Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 12-03-2013 18:05

(12-03-2013 17:52)surfer0700 napisał(a):  Moim zdaniem jeżeli dużo promujesz to tak. Wtedy punkty zbiera się o wiele łatwiej i o wiele szybciej.
Jeżeli masz dobre nisze to również tak. Długo siedzisz w PPA? Zarobiłeś już coś?
Jeżeli dopiero zaczynasz to na początku zapoznaj się z tym jak to wszystko działa, i ewentualnie później kup to premium.

ps: sory że nie odpisałem Ci na PW, ale mam tam masakryczny spam Tongue

W tym miesiącu mam 100$ na astro Jerk2 miałbym więcej tylko że mnie ciągle flagują na yt, dlatego pytam o ten pakiet gold Smile Silver się nie opłaca bo to samo mam jak postawie 3 maszyny wirtualne. I właśnie zastanawiam się czy to że te wyświetlenia będa 100% w pakiecie gold tzn 1 wyświetlenie na całą długość filmu ochroni przed flagerami Idea


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 12-03-2013 18:08

To w sumie nie dużo, ale podstawy już znasz.
Nic Cię nie ochroni przed flagerami - to jest realna rzeczywistość. Lajki, komenty i viewsy mogą spowolnić usunięcie filmików. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Scoobyx - 12-03-2013 18:56

Z nimi jest bardzo ciężko, lepiej celować w vimeo itp. Tam już tak filmów nie flagują. Ale wiadomo, jest to też mniejszy ruch, więc i zarobki mniejsze.