Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - yazir - 27-02-2013 22:33

Agrh jedno pobranie tylko i to marne... Ale chyba wpadłem na dobry pomysł Jerk2 Zobaczymy jak to zadziała w praktyce. Najwyżej wyjdzie że jestem złym człowiekiem.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 27-02-2013 22:36

Mi dzisiaj też kiepsko poszło... Muszę posprawdzać wszystkie konta, zobaczyć jak sytuacja z niszami wygląda. Bo dzisiaj to tragedia.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Krissu - 27-02-2013 22:53

Mimo, że blog 3godziny siedział, 14$ jest.. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 28-02-2013 14:35

(27-02-2013 14:01)michalzabc napisał(a):  Kilka postów wcześniej szukał Kabajana.


Ja używam plugina o nazwie WP Video Posts
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-video-posts/screenshots/

Kabajanie, nie działał, mi śmiga elegancko. Spróbuj, jak nie będzie Ci działał, to pisz do Kabajany, może znalazł coś lepszego. Smile

Mój problem rozwiązałem w ten sposób, że dodaję filmy w formacie .mp4 . W AVI nie odtwarza


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 28-02-2013 16:57

Koledzy i koleżanki, wiecie może dlaczego jak to jest z dodawaniem komentarzy do zatwierdzenia ? Tongue Mam 5 swoich kont na yt i jak chce skomentować swoje filmy to z tych 5 komentarzy tylko 1 się pojawia do zatwierdzenia Sad o Co chodzi ? Jak dodam komentarz to niby pisze że czeka do zaakceptowania, a gdy loguje się na konto gdzie mam film to nigdzie go nie ma :<


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 28-02-2013 16:58

W skrzynce odbiorczej też nie ma? U mnie tam trafiają wszystkie komentarze Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 28-02-2013 17:26

Też nie ma, jest tylko ten jeden. Może problem tkwi w tym, że za szybko dodaje ? Bo robie to tak, że dodam komentarz, daje logout i loguje sie na kolejne konto i znowu pisze komentarz, może trzeba odczekać kilka minut żeby nowy komentarz napisać ? Idea


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 28-02-2013 17:30

U mnie nie ma to znaczenia, robię jak Ty i komentarze mam wszystkie. Spróbuj dodać jeszcze raz z tych samych kont.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 28-02-2013 17:58

Proszę Państwa odkryłem coś niesamowitego ! Jak dodam komentarz powiedzmy z konta nr 1 i zaloguje sie na konto gdzie mam film to ten komentarz z konta nr 1 jest do zaakceptowania ! Kiedy zaloguje sie z konta nr 2 i napisze komentarz do filmu i zaloguje sie na konto gdzie mam film, okazuje się, że komentarz z konta 2 nadpisał komentarz z konta 1 !!! Jak temu zaradzić? Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - mecyj - 28-02-2013 19:50

U mnie jest to samoAngry