Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - sewirus - 27-02-2013 14:58

Pokazuje ^^ zawsze myślę -,-


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 27-02-2013 14:58

Ok yazir wielkie dzięki. Tak wiem ze mam blokade na godzine ale nie wiedziałem czemu, zmylil mnie bład który sie wcześniej pokazał. Dzieki za pomoc w takim razie Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 27-02-2013 16:06

Jak się bronić przed flagowaniem ? Często wrzucam film, nabijam mu wyświetlenia, trace kredyty, nabijam mu lajki, komentuje, a na nastepny dzien BAM, filmu nima Angry Moje konta zawsze maja avatar, tła nie wrzucam innego. Podobno najlepiej najpierw wrzucic na prywatny i tam mu nabić staty i potem publikować ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 27-02-2013 16:21

ja tam wrzucam normlanie i zadnego filmu nie stracilem jak narazie


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 27-02-2013 16:30

Ja już z 6 i to ciągle te same Angry Pisze coś o zgłoszeniu oszustwa, spamu - taki komunikat smutny


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ThePro - 27-02-2013 16:36

Ktoś ci namiętnie flaguje Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 27-02-2013 17:20

No raczej, widocznie dobre nisze ? Wiec jak mam sie wybic ? Wrzucic film jako pryawtny i odczekac pare dni ? Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 27-02-2013 17:33

Nie wiem jaki sens ma wrzucanie jako prywatny.. żaden.

Ustaw film jako NIEPUBLICZNY(niedostępny w wyszukiwarce), następnie wypromuj go odpowiednio i odczekaj kilka dni nabijając viewsy, lajki, komentarze w REGULARNYM tempie.
Jeśli ocenisz, że już wystarczy zmieniasz go na publiczny i czekasz aż kasa zacznie spływać.
Pamiętaj aby filmu pilnować dodając czasem jakiś komentarz, lajka itp.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Gremquen - 27-02-2013 18:00

Pomożecie? Smile
Co sądzicie o hostingu wieczystym na az,pl?

Chcę kupić serwer i domenę pod bloga PPA i gdy wybieram domenę .com mam możliwość dodania darmowego hostingu wieczystego - 2GB pojemności i 200GB transferu/rok.

Warto brać, czy kupić lepiej hosting na linuxpl.com?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 27-02-2013 18:21

ja mam na hekko podpięte 3 domeny i hosting na rok easypack+ i daje rade wszystko Smile