Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash Oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecash Oferty (/Temat-Firecash-Oferty-63823)



Firecash Oferty - namal1 - 25-01-2013 11:34

Witam,

Mam 3 pytania:

Czy w krajach typu: USA, Niemcy są darmowe oferty sms'owe?
Czy w w/w przykładowo państwach są jeszcze jakieś inne oferty niż sms'owe? (darmowe)
Jak sprawdzić/dowiedzieć się, która oferta jest darmowa? (w innych państwach)


RE: Firecash Oferty - Symbian - 25-01-2013 12:10

1.Nie jestem pewny ale raczej nie
2.Zakładam że są,powiedzmy pobierający musi np coś pobrać,lub wypełnić ankiete,formularz zarejestrować się w jakiejś grze itd..
3.Musisz odwiedzić ten kraj i sam sprawdzić Tongue (Nie wiem Jerk )


RE: Firecash Oferty - Devil877 - 25-01-2013 12:23

Powiem tylko tyle że są takowe oferty , które? tego już nie wiem ale jeśli na takową trafi nic nie zarobisz xD


RE: Firecash Oferty - v47 - 12-04-2013 00:16

(25-01-2013 12:23)Devil877 napisał(a):  Powiem tylko tyle że są takowe oferty , które? tego już nie wiem ale jeśli na takową trafi nic nie zarobisz xD

nic w sensie że mało, czy w w ogóle zero
szkoda że w Polsce nie ma darmowych ofert dla ludzi, bo nie chcę ich naciągać na koszta pobierania


RE: Firecash Oferty - Nicktim - 12-04-2013 00:32

(12-04-2013 00:16)v47 napisał(a):  
(25-01-2013 12:23)Devil877 napisał(a):  Powiem tylko tyle że są takowe oferty , które? tego już nie wiem ale jeśli na takową trafi nic nie zarobisz xD

nic w sensie że mało, czy w w ogóle zero
szkoda że w Polsce nie ma darmowych ofert dla ludzi, bo nie chcę ich naciągać na koszta pobierania

Powinna być dostępna oferta dla Polski za 0.04$ (darmowa).


RE: Firecash Oferty - daniel42na - 12-04-2013 00:40

(25-01-2013 11:34)namal1 napisał(a):  Czy w krajach typu: USA, Niemcy są darmowe oferty sms'owe?
nie ma darmowych ofert smsowych. Są darmowe typu podaj email, zarejestruj się, pobierz program.
Cytat:Czy w w/w przykładowo państwach są jeszcze jakieś inne oferty niż sms'owe? (darmowe)
Odpowiedź wyżej
Cytat:Jak sprawdzić/dowiedzieć się, która oferta jest darmowa? (w innych państwach)
Widać to po stawce nie przekraczającej 2$, zwykle 1$ i wysokiej konwersji powyżej 10% w przypadku firekaszu to jednak rzadkość i konwersja będzie sapać w granicach 5-8%.

PS. dopiero zauważyłem że temat ze stycznia ;s