Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. (/Temat-Zamiast-formularza-wypelniaj-ankiete-Nowa-forma-sprzedazy-plikow-63789)

Strony: 1 2 3 4


Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Patricks - 24-01-2013 14:29

Witam wszystkich!

Nazywam się Patryk i wraz z moim teamem tworzymy nowe gałęzie e-gospodarki, a także zajmujemy się ulepszaniem istniejących już internetowych rozwiązań. Ostatnimi czasy zaobserwowaliśmy wysyp serwisów PPA/PPD i user'ów z nich korzystających, a szczególnie w strefie ECE. Doprowadziło to również do mocnego rozdrobnienia tego rynku wraz z dziwną i niezrozumiałą dla mnie konkurencją, która polega już tylko na podwyższaniem stawek za pobranie i resztą "rzeczy" powiązanych z integralnymi częściami tychże serwisów czyli "Today's total earnings". Zauważamy także brak jakości udostępnianego contentu, a także brak jakiejkolwiek innowacyjności w sposobach pobierania plików.

Dlatego zwracam się teraz do wszystkich "download'erów" (czyt. ludzi, którzy pobierają pliki z serwisów typu PPA/PPD jak i również innych np. free hosting) z prośbą o udział w powyższej ankiecie. Pomoże to nam jak i również (mam nadzieję) założycielom serwisów PPA/PPD wprowadzać nowe i całkiem rewolucyjne innowacje w sposobach pobierania i sprzedawania plików w internecie.

Dokładniejsze omówienie jednego z proponowanych przez nas sposobów pobierania plików.
Wyglądałoby to w następujący sposób:

User znajduje pożądany przez siebie plik.
User wyraża chęć pobrania danego pliku.
User ogląda dany obrazek/zdjęcie.
User odpowiada na pytanie/a np. Co znajdowało się na obrazku/zdjęciu?
User pobiera plik. (DOSTAJĘ NIESPODZIANKĘ Wink )



Zapraszam do udziału w ankiecie jak i również dyskusji/zadawaniu pytań.
Pozdrawiam, Patryk Wink

P.S. Jeżeli w ankiecie weźmie udział co najmniej 150 użytkowników, zdradzę co to za niespodzianka i co się z nią wiążę Wink (Na ten moment mogę zdradzić, że jest to innowacja, której nie ma jeszcze żaden serwis w internecie.)


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - kosar11 - 24-01-2013 14:47

Nna czym twój serwis by zarabiał i jakie by były stawki?>


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - adrick1197 - 24-01-2013 14:52

pewnie ta niespodzianka to mozliwosc pobrania pliku Wink
a poza tym na czym to mialo by zarabiac
bo watpie ze ktos bedzie wam placil za wypelnienie ankiety na temat obrazka Smile
chyba ze nawalicie na stronie reklam Smile


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Patricks - 24-01-2013 16:15

@kosar11,
Model biznesowy serwisu jest oparty na reklamie i freemium. Stawki zależne są od sposobu pobrania pliku (będzie 5) i ustawień w panelu pliku.

@adrick1197,
Nie, niespodzianką będzie pewna "nagroda". Wink Na resztę Twoich pytań, odpowiedzi udzieliłem wyżej Wink


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Qwik - 24-01-2013 21:33

Jest to coś w rodzaju piramidy pobrań?


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Nicktim - 24-01-2013 21:37

A jaką wartość miałyby takie ankiety ? 0,05$ ?


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - damianus627 - 24-01-2013 21:37

Co ma na celu porównanie PPA do PPD? Przecież to jest całkowicie co innego.


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Patricks - 24-01-2013 21:38

@Qwik,
Nie, nie popieramy żadnych piramid, a w szczególności tych związanych z pieniędzmi.

@Nicktim,
Kwestia minimalnej kwoty za wypełnienie takiej "ankiety" nie jest na ten moment ustalona, ale będzie adekwatna w stosunku do włożonego wysiłku.

@damianus627,
Jak pisałem w pierwszym poście, nasz projekt ma za cel zrewolucjonizowanie pobierania wszelkich plików z internetu, ale szczegóły po zakończeniu ankiety Wink


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - Dennisek78 - 24-01-2013 23:26

"User odpowiada na pytanie/a np. Co znajdowało się na obrazku/zdjęciu?" uważajcie bo za taki wysiłek zarobicie MILJONY Jerk2

Miałem nadzieję że ruszycie z serwisem z nagrodami ale że przerwaliście nad tym pracę to już nie macie mojego zaufania.


RE: Zamiast formularza, wypełniaj ankietę! Nowa forma "sprzedaży" plików. - damianus627 - 24-01-2013 23:27

Już uwierzę że będziesz płacił za jakieś przepisanie tekstu po 10$ albo i więcej komuś.