Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja w AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rejestracja w AdSense (/Temat-Rejestracja-w-AdSense-63778)

Strony: 1 2


RE: Rejestracja w AdSense - kost - 24-01-2013 11:49

Blog prowadzony: 10 miesięcy
Ile ma stron zaindeksowanych w google? nie wiem ale 90% ruchu pochodzi z google
Jaki pagerank? zero
Tematyka wpisów zgodna z tytułem strony? Tak
Czy treśc jest unikalna (sam wszystko piszesz czy zdarza się ctrl+c) ? Opis produktów się powtarza
Jak często pojawiają się nowe wpisy? średnio 8 na miesiąc


RE: Rejestracja w AdSense - Admin - 24-01-2013 12:50

Bez podania adresu domeny wątpie by ktokolwiek Ci doradził, zbyt mało informacji. Pozostaje zapoznać się ze wskazówkami googla, które podesłali poprzednicy.


RE: Rejestracja w AdSense - xerxes - 10-02-2013 15:30

HMMM według mnie to problemem jest jakość Twojego bloga. Albo blog jest marnej jakości albo temat jest zbyt ogólny , zbyt dużo takich stron jest w internecie po prostu. Adsense to jest jeden wielki monopolista robi co chce i przyjmuje według własnych upodobań. Osobiście nie polecam adsense bo właśnie robią co chcą z reguły jest tak że przyjmą Cie będziesz sobie zarabiał powolutku a jak już kwota będzie sie zbliżała ze będziesz mógł wypłacić to adsense właśnie wtedy zablokuje Ci konto, bez żadnych wyjaśnień, po prostu !!! To jest monopolista! Wiem to z doświadczenia i z opowieści wielu ludzi którzy próbowali na tym zarobić. Nie polecam. Jest kilka lepszych programów .