Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany? Dalej... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostałem oszukany? Dalej... (/Temat-Zostalem-oszukany-Dalej-63756)



Zostałem oszukany? Dalej... - politolog - 23-01-2013 19:40

Cześć, moj pierwszy temat a już taki poważny. Wymieniłem pieniądze z payza na paypal. Oczywiście pierwszy wysłałem pieniądze. Ja mam konto zweryfikowane, wysłałem informacje do paypal. Po drugiej stronie użytkownik też był polakiem.

Według prawa mogę go oskarżyć? Co prawda nie było dużo bo tylko 117zł.

Druga sprawa która mnie nurtuje, jak wyglada podpisanie umów przez internet. Jeżeli chciałbym komuś dać np. 200zł jako pożyczke jak powinna wyglądać taka umowa.

Trzecia sprawa, czy na sam dowód osobisty ktoś może wziąść pożyczke. Bo czasami sie trafi taka osoba, że jest nie ufna i dowód chce zobaczyć. Jeżeli nie jest to bezpieczna metoda, co zamazać żeby uniknąć takich cwaniaczków co wynoszą sprzęt rtv na moj dowodzik?


Odp: Zostałem oszukany? Dalej... - miniek9090 - 23-01-2013 19:46

Z kazda kwota musisz isc na Policje , a 117 zl to nie jest tak malo...
Jezeli ktos Ci zabierze dowod to moze na Cb wziasc rozne sprzety na kredyt etc , pdpisac umowe np. Z play i wydzwonic 3000 zl . Z samego skanu nic nie zrobia . Moze i sa na swiecie cwaniaki , ktorzy doskonale podrabiaja dowody

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Zostałem oszukany? Dalej... - Nicktim - 23-01-2013 19:47

Z tego co wiem możesz napisać do supportu payzy i pieniądze zostaną ci cofnięte.


Odp: Zostałem oszukany? Dalej... - miniek9090 - 23-01-2013 19:47

O ile juz on nie zamienil sie z kims innym

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Odp: Zostałem oszukany? Dalej... - politolog - 23-01-2013 20:01

(23-01-2013 19:47)miniek9090 napisał(a):  O ile juz on nie zamienil sie z kims innym

Wysłane z mojego GT-S5570

smutny Czyli po kasie? Bo kto by liczył na to, że nie wysłał kasy zaraz po tym Smile


RE: Zostałem oszukany? Dalej... - startchips - 23-01-2013 21:12

A czy kolega posiada jakieś dowody, że miała być wymiana pieniędzy między użytkownikami ? Np. rozmowa.


Odp: Zostałem oszukany? Dalej... - miniek9090 - 23-01-2013 21:13

Na 99% zamienil sie kasa z kims innym po dobrej cenie . Wtedy cala wina spada na kolesia ktory dostal kase na payza . Idz na policje , ale na niewiele sie ona zda. Wstyd mieszkac w gronie takich ciot za przeproszeniem ktorzy zeruja na naiwnosci innych ... Sprobuj zdobyc ip i idz z nim na Policje, moze sie pofatyguja isc do operatora i go namierzycSmile
Powodzenia w odzyskaniu kaski

Wysłane z mojego GT-S5570


Zostałem oszukany? Dalej... - Artinesse - 28-02-2018 11:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.